Měj se na pozoru přehled

Měj se na pozoru
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216860/mid_mej-se-na-pozoru-216860.jpg 5 140 140

Eva Dallasová série

Evu povolají k neuvěřitelnému případu: v obyčejném newyorském baru umírá násilnou smrtí osmdesát lidí. Ještě děsivější je, že tito lidé se brutálně pobili navzájem. Ti, co přežili, vypověděli, že je začala bolet hlava a pak už si na nic nepamatují. Během dvou dnů se odehraje totéž v jiné restauraci.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Alpress

Delusion in Death , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Měj se na pozoru. Přihlašte se a napište ho.

Olga8480
12.06.2022 5 z 5

Když si přečtete jednu knihu z této série nemůžete jinak než si přečíst i ostatní.
V tomto případě je vrah odporný nejen tím kolik osob je schopen zabít, ale hlavně způsobem jakým to spáchal.

Jessybelle
08.02.2022 5 z 5

Za mě je to jeden z nejlepších dílů. Eva koordinuje velký tým, musí se vyrovnat s minulostí i nechtěným členem týmu. Případ je natolik vážný, že i se Sumersetem zakopává válečnou sekeru...
Děj odsýpá, podezřelí se melou, až zůstává jeden...
Protože čtu sérii popořadě, baví mě sledovat pokračující nitku všech postav.

moudivlacek
17.11.2021 4 z 5

Další příběh s mými oblíbenci v čele s poručíkem Evou. Tentokrát vrah "netroškaří" a ukazuje svou moc velkým "gestem" - masakr v baru a později v kavárně nikoho nenechává na pochybách, že tentokrát si musejí pospíšit, aby nepřibyli další mrtví.
Eva s týmem a agentkou z Domácí bezpečnosti musejí zapátrat hluboko do minulosti státu, aby se dostali na kobylku maniaka, který chce dokázat svou sílu a nadřazenost.
A Eva tentokrát se prokáže i jako vynikající psychologická manipulátorka, aby dostala, co potřebuje - důkazy a zatčení vraha.
Těším se na další povedený díl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Měj se na pozoru v seznamech

Nora Roberts
americká, 1950