100 procent přehled

100 procent
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515360/bmid_100-procent-RDF-515360.jpg 4 20 20

Ewert Grens série

< 12. díl

Ve Švédsku přece žádní sérioví vrazi neexistují a nikdy neexistovali. Ale pokud tomu tak je, proč je tělo zbavené krve? Proč je jiné tělo rozdrceno kost po kosti a proč je třetí spáleno různými chemikáliemi? Jak spolehlivé jsou ve skutečnosti testy DNA? A co se skutečně stalo s kriminalistou Ewertem Grensem, který se zastřelil, aby všechno své trápení ukončil?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Kalibr

100 procent, 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 100 procent. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

Maky806
30.07.2024 5 z 5

Tak doufám, že série bude pokračovat. Jsem zvědavá co Piet a jeho rodina a samozřejmě jak si vede Ewert v "důchodu".

alzbeta4340
26.05.2024 3 z 5

Předcházející detektivky s Ewertem Grensem neznám a při čtení této mi to obsahově nevadilo, všechny vztahy byly stručně vysvětleny. Chyběla mi ale už vytvořená sympatie k hlavním postavám, se kterou autor u svých čtenářů evidentně počítá. Doporučuji proto začít se sérií od začátku.

ArwenAragorn
24.03.2024 5 z 5

81%

Čtení jsem si užila. Na komisaře Ewerta Grense a jeho přítele Pieta Hoffmanna nedám dopustit. Thriller je svižný, má napětí a dost akce. Čekají vás tady dva výrazné zvraty.
Autor hodně píše i o soukromém životě Ewerta Grense, opravdu jsem mu moc přála to, co se stalo v závěru.
Ráda doporučím!

Čas lovu, Naše vina a další knižní novinky (43. týden)

22.10.2023

Kniha 100 procent v seznamech