Fanúšička přehled

Fanúšička
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313353/bmid_fanusicka-mRg-313353.jpg 4 1293 1293

Cath je fanúšička seriálového hrdinu Simona Snowa. Jasné, celý svet zbožňuje Simona Snowa... Ale Cath je fanúšičkou celý svoj život a je v tom fakt dobrá. So sestrou dvojčaťom Wren sa ešte ako deti ukryli v Simonovom svete a pomohlo im to zvládnuť matkin odchod. Čítanie. Druhé čítanie. Vypisovanie na fanúšikovské fóra, písanie fanfiction, prezliekanie sa za postavy na každú filmovú premiéru. Cathina sestra už z fandomu vyrástla, ale Cath to nedokáže. Ani nechce. Obe sestry majú osemnásť a idú na výšku. Wren nečakane vyhlási, že nechce v internáte bývať s Cath, aby bola nezávislejšia. Dvojčatá sa rozdelia a Cath je vydaná napospas namosúrenej spolubývajúcej a jej očarujúcemu frajerovi. Jej profesorka si myslí, že fanfiction je koniec civilizácie, a pekný spolužiak sa chce rozprávať iba o slovách... Popri tom všetkom sa Cath ustavične bojí o milujúceho, no zraniteľného otca, ktorý ešte nikdy nezostal sám. Otázka znie: Zvládne to Cath? Dokáže to, aj keď ju Wren nebude držať za ruku? Je pripravená žiť vlastný život? A chce vôbec vykročiť vpred, ak to znamená, že musí opustiť Simona Snowa?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Yoli (SK)

Fangirl , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Fanúšička. Přihlašte se a napište ho.

vendy.b.
13.02.2024 4 z 5

Taková dobrá oddechovka, ale příběh o Simonu Snowovi mě vůbec nezajímal a většinu jsem přeskočila.

Damonka12
25.12.2023 4 z 5

Ideální YA kniha. U čtení jsem si odpočala a neustále se usmívala.

Nathally
08.11.2023 3 z 5

No nevím, moc s knížkou spokojená nejsem. Ze začátku mě bavila hodně, ale potom už se to strašně táhlo a to mě nebaví. Nakonec se přeci jen na konci zase rozjela a podařilo se mi ji dočíst. Ale líbilo se mi, že byla místy vtipná a Cath mi byla sympatická. Akorát mi vadily ty úryvky Simona a Baze.

Zatím zde není žádná související novinka.

(...) je to jako kdyby John Lennon psal s... Taylor Swiftovou místo s Paulem McCartneym. Nefandi si tolik, podotkla Cath. Nejsi zdaleka tak hezkej jako Taylor.

Wear whatever. Wear something that doesnt have Simon Snow on it, so that people wont assume your brain stopped developing when you were seven.

Theres nothing more intoxicating than creating something from nothing. Creating something from yourself.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Fanúšička v seznamech

v Právě čtených26x