Farma zrůd přehled

Farma zrůd
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516610/bmid_farma-zrud-fa7-516610.png 5 45 45

Hank Giorgio série

< 2. díl

Sugar. To jméno zní sladce. Ale smrt sladká není. A Sugar je mrtvá… Hank Giorgio a Larisa Kramer jsou povoláni k případu, který bude osobnější, než si na první pohled mysleli. Nejde jen o to, že zavražděná je Larisinou milenkou. Ozývá se minulost, která chce Hanka uštknout jako jedovatý had. Minulost, kterou se rozhodl ignorovat. Minulost, díky které budou umírat další lidé.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Farma zrůd. Přihlašte se a napište ho.

Dydy7
08.01.2024

Farma zrúd je druhý diel zo série s detektívom Hankom Giorgiom a za prvou časťou v ničom nezaostáva. Hank opäť všetko rieši totálne bez emócií, ale snaží sa viac zapájať svoj humor, ktorý nie vždy všetci pochopia. Nemá to chybu.

Kniha začína presne tam, kde skončila prvá časť "Mrtvé ženy", preto odporúčam prečítať najskôr tú, inak by to nebol plnohodnotný zážitok.

Dozvedáme sa viac z Hankovho súkromia a aj zo súkromia jeho kolegov. Hlavný prípad je oveľa viac osobnejší ako minule. Záporák ešte nechutnejší. Prostredná časť príbehu sa odohráva v minulosti, kde sa dozvieme ako to celé začalo a prečo sa všetko deje. Opäť je to drsné, brutálne a nie pre slabé žalúdky. Hlavne, keď objavia farmu...

Dej sa síce rozbieha pomalšie, ale postupne všetko vygraduje vo výbornom finále. Na konci nám vznikne aj jedno zaujímavé spojenie, ale nechcem veľa prezrádzať.

Taktiež som veľmi zvedavá na to, kto je ten záhadný "Fotograf". Snáď sa odpovede na túto otázku dozvieme v nasledujúcej knihe. Dúfam, že si ju už čoskoro budeme môcť prečítať. V doslove autor Martin Štefko prezrádza, že už pracuje na treťom pokračovaní a ja sa ho už nemôžem dočkať.

Kniha je veľmi pútavo písaná a opäť môžem len a len odporúčať.

TerkinKnižnySve
20.11.2023 5 z 5

Martin Štefko - Farma zrůd

Počet stran: 396
Vydavateľstvo: @goldendogbooks
Žáner: #thriller #detektivka

Druha kniha od Martina Štefka Farma zrůd bola úžasna strhujúca jazda, kde ste nemali šancu predvídať a jednoducho ste sa viezli na vlne Hank.

Hanko Giorgio, detektív bez emócií, ktorého jednoducho milujete.

Veľmi sa mi páčilo, že tu v druhej knihe sa snažil o "humor", ktorý som koľkokrát sama nepochopila Ale kým sa nestali ine veci tak ma kniha veľmi pobavila. Hank je proste Hank.

Úvodná strana bola pre mňa rana! Hovorila som si to snáď nie, bol to sen? Nešťastná náhoda? Ale u Hanka sa náhody jednoducho nestavajú a ja som sa pripravila na emočnú jazdu, ktorá splnila moje očakávania a dokonca ich prevýšila.

Prvú časť knihy som stále uvažovala, čo sa mohlo stať a ako sa tieto všetky prípady prepoja, kto za tým všetkým stojí? A veru ušla mi slza
Druhú časť knihy sme sa dostali do minulosť a mne sa miestami zastavil dych! Všetky tie zverstvá,čo sa odohrávali na Farme,bolo mi na grc! A samozrejme úžasný Hank, ktorý na to prišiel. Slza mi ušla i druhý krát

Pri tretej časti knihy som už ani nedýchala! Odvaha, pevne nervy a odhodlanosť, ochota mstiť sa a pomstiť sa, to ako do seba všetko zapadlo ... Úžasný koniec!

Jednoducho túto knihu , čo knihu, tieto knihy Mrtvé ženy a Farma zrůd - to jednoducho musíte mať a odporucam si ich prečítať.

Už teraz sa teším keď Martin dopíše tretí diel a neviem sa dočkať kedy prečítam jeho tretiu knihu od ktorej očakávam zodpovedanie niektorých nedoriešených otázok.

Za knihu dakujem @goldendogbooks
V ramci nasej #spoluprace a ďakujem @martinstefko za tieto výborne knihy!

#ctuhoror #kniznarecenzia #podporujemeceskeautory #recenznivytisk #milujemeknihy2 #goldendog #martinstefko #farmazrud

Antonacia
Sugar. To jméno zní sladce. Ale smrt sladká není. A Sugar je mrtvá

666Jitka
18.10.2023 5 z 5

Druhý díl série Hank Giorgio se rozjíždí pozvolna, aby postupně gradoval a vyústil v naprostou hnusem a krutostí oplývající odpornost, které jsou "lidské" bytosti schopny, mají-li peníze nebo moc uskutečňovat věci, které dokáže páchat jenom jediný druh na světě a sice "člověk". Vůbec nepochybuji, že se takováto zvěrstva, i když se jedná o velmi silnou kávu, která může člověku navodit strašné pocity až k zvracení, dnes a denně dějí a budou dít, dokud bude člověk "člověkem". Jsem zvědavá na další pokračování a doufám, že jednou Hank konečně odhalí také totožnost Fotografa.

Vychází Povídky, které pomáhají a další knižní novinky (34. týden)

21.08.2022

Kniha Farma zrůd v seznamech