Feng-shui od A do Z přehled

Feng-shui od A do Z
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127816/feng-shui-od-a-do-z-127816.jpg 3 11 11

Jak vnést do svého domova i pracoviště řád a štěstí… Feng-shui je prastaré čínské učení, jehož název znamená doslova „vítr a voda” – to proto, že se zabývá vyváženým tokem neustále proudící energie a životní síly. Dodržováním jeho principů je možné nastolit harmonii v prostoru a umožnit nerušené plynutí energie. Takovým prostorem ale nemusí být jenom náš byt či pracoviště, ale i zahrada nebo celé město. Z naší nové knihy se dozvíte, jak účinné principy feng-shui uplatnit v praxi, s jakými oblastmi života které části prostoru souvisejí a jaké barvy, nábytek či doplňky je tedy třeba zvolit. Zkrátka jak si co nejlépe uspořádat prostředí, ve kterém žijete. Výsledky totiž bývají překvapivé a k velikým změnám k lepšímu mnohdy stačí jen málo.... celý text

Literatura naučná Dům a byt
Vydáno: , Metafora

The Feng Shui Bible , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Feng-shui od A do Z. Přihlašte se a napište ho.

Shui-Xian
09.10.2015 5 z 5

Dobrá kniha. Zřejmě nejkomplexnější, kterou jsem kdy na dané téma četla. Na rozdíl od řady příruček, které se tváří, že stačí pro blaho celé domácnosti pověsit nad vchod zrcadlo bagua, tahle provádí čtenáře poměrně uceleným souborem poznatků z východních nauk - aniž by ztrácela na přehlednosti a jednoduché účelnosti.

katynais
26.05.2014 4 z 5

Super knizka, vse je hezky a srozumitelne vysvetleno. Spousta dobrych rad, takze se s radosti pustite do upravy bydleni.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Feng-shui od A do Z v seznamech

Simon Brown