Fiorella a dům ztracených duší přehled

Fiorella a dům ztracených duší https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299226/bmid_fiorella-a-dum-ztracenych-dusi-YmC-299226.jpg 4 132 132

Fiorella série

< 4. díl

O domě U Bezhlavého kohouta v Templové uličce se říká, že je prokletý. Kdysi v něm zemřela celá rodina na mor, později v něm jistý pekař zabil svou manželku. Dům zůstal dlouho prázdný, ale pak ho koupil Hanuš, vzdálený příbuzný sklepnice Lucie. Jakmile se do něj nastěhuje, začnou se dít nevysvětlitelné věci - objevují se v něm duše těch, co zemřeli bez posledního pomazání a nedošli spasení. Bratrstvo křišťálu se tak zaplete do vyšetřování případu, v němž se potkává svět živých se světem mrtvých.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Fiorella a dům ztracených duší. Přihlašte se a napište ho.

Páájinka
29.05.2023 4 z 5

Nakonec se mi kniha líbila.

zdenaR
07.03.2023 3 z 5

Další díl z historické série Fiorella - klasický Vondruška. Opět musím říci - jako audio poslech dobré.

Adiemus
14.08.2022 2 z 5

Podle mého nejslabší díl této série. Dočetla jsem (vlastně doposlouchala) jen proto, abych se ujistila, že můj tip na "hlavního zloducha" byl správný. Navíc mi vadilo několik stylistikých kiksů ale je možné, že předčitatelka jen špatně přečetla text.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Fiorella a dům ztracených duší v seznamech

v dalších seznamech3x