Nesiem svoj kríž přehled

Nesiem svoj kríž
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418188/bmid_nesiem-svoj-kriz-CIa-418188.jpg 4 40 40

Fredrik Beier série

< 3. díl

Muža, ktorý pracuje pre nórsku vládu, nájdu mŕtveho v osloskej autoumyvárni. Niekto ho strelil do genitálií a nechal vykrvácať. O pár dní nato zmizne novinárka pátrajúca po jeho tajomstvách. Zaujímala sa aj otca inšpektora Fredrika Beiera. Telá sa začnú kopiť a Beier nevie, komu sa dá ešte veriť. Dokonca aj jeho kolegyňa Kafa Iqbalová podľa všetkého niečo skrýva. Fredrik je nútený spochybniť všetko a každého, len tak sa môže dopracovať k pravde. Nesiem svoj kríž je posledným dielom medzinárodne úspešnej trilógie o vyšetrovateľoch Fredrikovi Beierovi a Kafe Iqbalovej.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Premedia

Korset, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nesiem svoj kríž. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (14)

uzivatel1190
07.08.2024 5 z 5

Přečteny všechny tři díly, je to náročnější čtení, ale stojí to za to. Některé pasáže jsou zdlouhavé, autor se vrací k prvním dvou dílům a vysvětluje, co se tam dělo. Jiank doporučuji.

Majto
07.09.2023 4 z 5

Mne sa naopak tretí diel čítal najlepšie. Uplynul nejaký čas odkedy som čítal 2 predošlé a veľmi som si už nepamätal o čo v nich šlo. No počas čítania tejto knihy sa mnohé veci vynorili z pamäti a vedel som sa orientovať. Že sa postupne príbeh zmenil na iný žáner mi absolútne nerobilo problém. Pri čítaní sa tým v podstate nezaoberám. Pre mňa je dôležitejšie, či sa pri tom bavím a to bolo splnené.
Rád siahnem aj po prípadných ďalších knihách autora.

PPardinio
29.09.2022 3 z 5

KŘÍŽ, poslední díl trilogie s detektivem Fredrikem Beierem a jeho parťačkou Kafou. Z mého pohledu lehce podprůměrné dílo, kdy i já musím souhlasit s tím, že se autor v posledním díle hledal a nepodařilo se mu udržet žánr vykreslený ve Vídeňském bratrstvu. Kříž už byl pak dost chaotický, zdlouhavý, lehce přitažený za vlasy a nesedělo mi ani propojení dějových linek se záhadnou Organizací. Škoda, potenciál Ingar Johnsrud určitě měl, ale po dočtení posledních stránek jsem byl hlavně rád, že to mám vše za sebou. Slabé 3*

Knižní novinky (4. týden)

17.01.2020

Knižní novinky (34. týden)

18.08.2019

Kniha Nesiem svoj kríž v seznamech

v dalších seznamech1x