Giacoma Casanovy: Paměti 1. - 6. přehled

Giacoma Casanovy: Paměti 1. - 6.
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401218/bmid_giacomo-casanova-pameti-yIg-401218.jpg 4 45 45

Druhé vydání v češtině, podle kritického vydání francouzského a německého přeložil Josef Soukup ; Ilustroval, umělecky vyzdobil a vazbu navrhl Josef Wenig. Celkem 12 svazků, z nichž poslední vyšel roku 1930.

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Přátelé knihy Praha

Giovanni Giacomo Casanova

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Giacoma Casanovy: Paměti 1. - 6.. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (14)

Hradčiatko
29.04.2024 4 z 5

Veľmi dobrá zbierka spomienok, príjemne zostavené, zľahka poprepájané historky, uveriteľne na historickom základe a Giacomo dostal ľudskú tváre, citu to nebolo prosté a tiež doplnené nehou a istým nadhľadom (niekedy samozrejme prílišným, keď šlo o otázky existenčné). Fajné! (Pripomínal mi jedného žijúceho kamaráta... asi majú podobnú povahu, verila by som tomu.)

Thor91
08.01.2023 5 z 5

Zábavné oddechové čtení.

pydla
14.06.2020 4 z 5

V této knize nehledejte příběh, ale ústřižky vzpomínek Giacoma Casanovy. Tento nepříliš pohledný bohém, věčně zadlužený průšvihářský svůdce žen, Vás nechá nahlédnou do svých avantýrek a proč byl u žen tak úspěšný.
Čtivý dokument, ve kterém se dozvíte zajímavosti o Casanovi a jeho době. Doporučuji přečíst.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Giacoma Casanovy: Paměti 1. - 6. v seznamech

v Právě čtených1x