Víťazný rytier přehled

Víťazný rytier
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126437/vitazny-rytier-126437.jpg 4 166 166

Graham Family série

Keď Afton, lord Langley zomrie na mor, z jeho anglickej manželky Igrainie sa stáva väzeň vo vlastnom hrade, ktorý drží v zajatí škótsky bojovník Eric Graham. Hoci sa vzájomne nenávidia, v rámci politických intríg ju prinúti vydať sa zaňho. Erica však prekvapí, keď mu nová manželka vyvolá v duši búrku citov. Igrainia postupne spoznáva jeho skutočnú povahu a v jej srdci pomaly začína klíčiť cit, o ktorom bola presvedčená, že umrel s jej prvým manželom...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Knight Triumphant, 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Víťazný rytier. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (22)

Senza Jenka
25.06.2024 4 z 5

Igrainia je občas maličko iracionální a svéhlavá. Ale obvykle za to mohou její dobré úmysly a ochranitelské instinkty.
Z jejího pohledu nebyl Erik žádná výhra. Stačí se vžít do situace.
Jsem vdaná za laskavého muže, kterého miluji. Nenávidím válku a násilí a zabíjeni. Na hrad dorazí pohůnci krále, kterého ctím, ale s jehož činy tak úplně nesouhlasím. Jeho muži (a manželův bratranec) se chovají hrozně. Poté, co s vězni zavlečou na hrad mor, sami utečou a nechají nás v tom. Manžel i já se staráme o nemocné, vězněné ženy a děti necháme přenést do lepších podmínek. Polovina hradu bez ohledu na příslušnost zemře, včetně mého milovaného. Pak se přižene barbar z Vysočiny, pobije půlku z lidí, co mi zbyli, vězní mě, osočuje mě, vyhrožuje mi. Když sám onemocní, starám se i o něj a za odměnu sklidím další výhrůžky, věznění a nevděk. Když se nepovede použít mě jako rukojmí na výměnu, násilím mě donutí ke svatbě. A dál mě vězní...
No, nevím jak vy, ale nebyla bych z něj dvakrát nadšená.

Aracely
01.04.2023 5 z 5

Nyní jsem hodnotila Zajatkyni a tohle mi přišlo hodně podobné... Také svým způsobem zajatkyně a skotský válečník. Bylo to čtivé, ale jednou mi to stačilo.

LenkaVes
20.03.2023 5 z 5

Knihy tohoto žánru většinou nekomentuji, ale tahle kniha za pěkný komentář stojí. Nevím čím se liší, jestli stylem psaní a použitím slov, která znějí zastarale nebo mixem historie, která popisuje tu dobu a hlavně realitu té doby. Příběh hlavních hrdinů je smutný, drsný a nádherný zároveň. Sličné panny a spanilé paní... děkujme Bohu, že žijeme v dnešní době :-))

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Víťazný rytier v seznamech

v dalších seznamech4x