Hana Zagorová: ...dřív než to zapomenu přehled

Hana Zagorová: ...dřív než to zapomenu
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/541580/bmid_hana-zagorova-driv-nez-to-zapomenu.jpg 4 31 31

Audiokniha s životním příběhem legendární Hany Zagorové v citlivé interpretaci její přítelkyně herečky Vlasty Peterkové.. Poutavý životní příběh Hany Zagorové, zářivé legendy české populární hudby, tak jak své vzpomínky sama popsala v memoárové knize, kterou příznačně nazvala: …Dřív než to zapomenu. Knižní předloha vznikala na začátku milénia ve spolupráci zpěvačky s publicistkou Míšou Zindelovou. Vzpomínky na cestu za štěstím a úspěchem empaticky načetla její celoživotní přítelkyně herečka Vlasta Peterková a jednu kapitolu vypravuje spoluautorka knihy Míša Zindelová. Působivou atmosféru dodává výběr z nejslavnějších a nejkrásnějších písní, z nichž některé si Hana Zagorová otextovala. Audiokniha Hana Zagorová …Dřív než to zapomenu je upřímnou a odvážnou zpovědí oblíbené zpěvačky, která prožila mnoho radostí i strastí, lásky, zrady a především léta velké slávy na vrcholu populární hudby. Dozvíte se o její rodině, dětství, tvorbě i jejím manželovi Štefanu Margitovi, přátelích, kolezích a fanoušcích.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hana Zagorová: ...dřív než to zapomenu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (5)

Rapeh
19.03.2024 4 z 5

Zajímavé nahlédnutí do života pěvecké Star.

tomjurd95
26.03.2019 5 z 5

Skvělé poohlédnutí za uplynulým životem, a moc mě potešili i názory od jejich spolupracovníků :-)

Hanjimka
17.04.2017 4 z 5

Haničku, mou jmenovkyni jsem měla a stále mám ráda. Tak mě zaujala i její knížka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hana Zagorová: ...dřív než to zapomenu v seznamech

v dalších seznamech1x