Spasitel přehled

Spasitel
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109233/bmid_harry-hole-spasitel-NZK-109233.jpg 4 3442 3442

Harry Hole série

Šestý díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Píše se srpen 1991. Na letním táboře Armády spásy je znásilněna čtrnáctiletá dívka. O 12 let později… v Oslu panuje nejen adventní atmosféra, ale také největší mráz za posledních čtyřiadvacet let. Armáda spásy pořádá na náměstí bratří Egerových tradiční předvánoční pouliční koncerty a rozdává z velkého kotle polévku potřebným. 16. prosince v podvečer se do zvuků hudby ozve výstřel. Voják stojící u kotle s polévkou padá mrtev k zemi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

Frelseren , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spasitel. Přihlašte se a napište ho.

andresCft7
21.06.2024 5 z 5

Na Nesbøvi prostě musíte milovat jeho styl. Není to tak předávkované napětím (i když ho tam je taky dost) a slovní zásoba je velmi pestrá, ale hlavně každá zápletka každé knihy je zcela originální a odlišná. Stoprocentně po Sněhulákovi nejlepší díl!

santa1212
01.05.2024 5 z 5

Nádhera, nádhera, nádhera. K tomu nejde nic dalšího dodat.

MíšaS.
17.04.2024 4 z 5

Tato série má asi vzestupnou tendenci, tak snad mě další díly vystřelí do nebe ;)
Jinak zápletka zajímavá, děj se místy táhl, ale pak se něco vždy stalo a zase se děj rozjel. Za mě jsou to zasloužené 4*.

Zatím zde není žádná související novinka.

Fasáda byla natřena na šedo a černo a byla nově opravená. Sen každého sprejera.

Jednu věc mají lidé ještě méně rádi než nerudného alkoholika, totiž velkého nerudného alkoholika.

Touha po droze má absolutní přednost.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Spasitel v seznamech

v Právě čtených38x