Vražda je zvyk přehled

Vražda je zvyk
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143242/vrazda-je-zvyk-143242.jpg 5 626 626

Hercule Poirot série

Hneď po príchode do archeologickej lokality v irackom Hassaniehu je zdravotnej sestre Amy Leatheranovej jasné, že sa tam deje niečo zlé – niečo, čo súvisí s manželkou slávneho archeológa doktora Leidnera. Medzi členmi expedície vládne napätie a Louise Leidnerová je čoraz vydesenejšia. O pár dní má na nálezisko prísť Hercule Poirot, no ktovie, či už pre niekoho z výpravy nebude neskoro.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Murder in Mesopotamia , 1936

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda je zvyk. Přihlašte se a napište ho.

Kakho-Oto
04.06.2024 5 z 5

Čtivý detektivní román z prostředí archeologických vykopávek na území dnešního Iráku. Dokonce se mi podařilo dobře tipnout vraha, poněvadž jsem před pár měsíci četl jinou detektivku od Agathy, konkrétně Pět malých prasátek. Vrah tam byl podobně překvapivý jako u Vražd v Mezopotámii. Podobně jako v případě románů Deset malých černoušků, Pět malých prasátek a Vražda v Orient-expresu je i román Vražda v Mezopotámii vysoce kvalitní detektivka.

LadaLil
14.05.2024 5 z 5

Výborné, zajímavé, napínavé. Detektivka jak se patří.

janina66
27.04.2024 5 z 5

Opět originální zápletka. Spousta osob a snad všichni byli podezřelí. A znovu jsem vraha neodhalila.

Mapa z listí a další knižní novinky (15. týden)

09.04.2023

Kniha Vražda je zvyk v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech2x