Vražda v Mezopotámii přehled

Vražda v Mezopotámii https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61812/bmid_vrazda-v-mezopotamii-n1H-61812.jpg 5 624 624

Hercule Poirot série

Amy Leatheranová, anglická opatrovnice, se má vrátit z Bagdádu zpět do Anglie, když se dovídá, že jakýsi archeolog, Dr. Leidner, shání někoho ke své manželce, která je pod silným nervovým vypětím. Je totiž přesvědčena, že její bývalý manžel, který měl zemřít při železničním neštěstí, je stále naživu a hodlá jí překazit nové manželství. Objevily se dokonce výhružné dopisy a pokusy manželskému páru ublížit. Členové expedice však vše přičítají nevyrovnanosti a představivosti paní Leidnerové. Jednoho dne je ale Louisa Leidnerová nalezena mrtvá. Naštěstí se v oblasti právě vyskytuje i slavný Hercule Poirot a místní úřady ho žádají o pomoc při vyšetřování případu…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Murder in Mesopotamia , 1936

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda v Mezopotámii. Přihlašte se a napište ho.

LadaLil
14.05.2024 5 z 5

Výborné, zajímavé, napínavé. Detektivka jak se patří.

janina66
27.04.2024 5 z 5

Opět originální zápletka. Spousta osob a snad všichni byli podezřelí. A znovu jsem vraha neodhalila.

HadleysHope
06.04.2024 4 z 5

Další z těch geniálních zápletek. Napínavé s nádechem tajemna a perfektním rozuzlením.

Mapa z listí a další knižní novinky (15. týden)

09.04.2023

Kniha Vražda v Mezopotámii v seznamech