Vraždy podle abecedy přehled

Vraždy podle abecedy https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43857/bmid_vrazdy-podle-abecedy-rRD-43857.jpeg 4 1341 1341

Hercule Poirot série

Detektivní příběh, v němž detektiv Hercule Poirot řeší podivuhodnou sérii zločinů spáchaných v abecedním pořadí. Hastings se právě vrátil ze svého ranče v Jižní Americe, když mu jeho přítel Hercule Poirot ukazuje zvláštní anonymní dopis, ve kterém ho kdosi vyzývá k tomu, aby ukázal, zda je skutečně tak chytrý. Prý si má dát jedenadvacátého pozor na Andover. Podpis zní: ABC. Dvaadvacátého ráno je v Andoveru nalezena zavražděná Alice Ascherová. Vedle jejího těla leží vlakový jízdní řád známý jako ABC, otevřený na stránce s vlakovým spojením z Andoveru… 2. vydání.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Odeon

The A. B. C. Murders , 1936

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vraždy podle abecedy. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
04.04.2024 5 z 5

I když znám skvělé filmové zpracování a věděl jsem, jak všechno skončí, stejně jsem se výborně pobavil. Skvělá detektivka.
Nanejvýš uspokojivé.

ZuzanaZ83
03.04.2024 4 z 5

Klasika, která pohladí. Typický případ pro Hercula Poirota, který je prostřednictvím dopisu osloven tajemným ABC a vraždy začnou.
Překvapivé rozuzlení a fenomenální šedé buňky mozkové.

ivetka859
29.03.2024 4 z 5

(SPOILER) Opět to bylo skvělé, opět jsem se snažila uhádnout, opět jsem neuhodla, opět mě to nutilo hltat stránky, abych co nejdřív zjistila rozuzlení, opět to bylo nepředvídatelné a opět mě iritovala úplně zbytečná milostná linka. Opravdu, bez té by to nejspíš nemělo chybu.

Knižní novinky (17. týden)

25.04.2021

Knižní novinky (28. týden)

08.07.2019

Kniha Vraždy podle abecedy v seznamech

v Právě čtených9x
v Přečtených2 166x