Hester aneb o čem ženy sní přehled

Hester aneb o čem ženy sní https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/8107/bmid_hester-aneb-o-cem-zeny-sni-sWF-8107.jpg 4 138 138

Román je příběhem ženy, která se nespokojí pouze s rolí vzorné manželky a matky. Ženy, která se navzdory všem překážkám, předsudkům a zaběhlé konvenčnosti rozhodne prosadit svou, opustí stabilitu manželství aby se opět našla.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hester aneb o čem ženy sní. Přihlašte se a napište ho.

Zemlja
27.04.2024 4 z 5

Četla jsem ji někdy kolem dvacítky a valila jsem oči. Tohle napsala ta paní, která napsala i zvědavé štěňátko a holky na krku? Bez zkušeností s literaturou odvážně popisující ženskou sexualitu jsem žasla, že je to knížka napsaná Češkou. Nemohla jsem se odtrhnout, a nebylo to jen kvůli sexuálním scénám. Je to dobře napsané, zkušenou autorkou a ženou.

Doubravka1975
26.04.2021 4 z 5

Snažila jsem se celou knihu Hester pochopit. Pochopit o čem ženy sní i co ženy hledají i nakonec s kým ženy zůstávají. Bohužel se mi to nepodařilo. Ani když to na Steva prasklo. Asi bych to shrnula: mladí v pr... pryč a do důchodu dalekoa tak co teď.....tak přichází krize středního věku.
Zajímavé čtení ze života, k zamyšlení s četnými, pikantními erotickými scénami

Blueberry.hd
03.11.2020 3 z 5

Má úplně první knížka tohoto žánru, četla jsem ji před lety..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hester aneb o čem ženy sní v seznamech

v Právě čtených2x

Iva Hercíková