Heydrich, Geli a Eva přehled

Heydrich, Geli a Eva
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385211/bmid_heydrich-geli-a-eva-yai-385211.jpg 3 19 19

18. září 1931 byla v Mnichově nalezena v kaluži krve mrtvá třiadvacetiletá Angela „Geli“ Raubalová. Oficiální závěr vyšetřování zněl – sebevražda. Na Štědrý den roku 1937 na Šumavě havarovalo nárazem do svahu Huťské hory dopravní letadlo společnosti Air France. Všichni na palubě zahynuli. Jak spolu souvisejí tyto dvě události? Mrtvá dívka byla neteř Adolfa Hitlera, o níž se šířily fámy, že byla něco více než jen jeho příbuzná. Letadlo – příčina havárie nebyla dodnes plně objasněna – mělo přepravovat kompromitující materiál na nacistického vůdce o jeho podílu na Angelině smrti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Heydrich, Geli a Eva. Přihlašte se a napište ho.

jakostar
31.01.2021 4 z 5

Jsou hrozné představy i realita, jaké zrůdy vznikají z lidí a kolik zla dokáží napáchat.

LivB
22.08.2020 4 z 5

Velice čtivě popsané známé historické události. Dvojí dějová rovina byla na začátku knihy méně jasná, ale po několika stránkách bylo jasné, který děj právě čtu. Jediné, co mě zklamalo bylo málo “Geli a Evy” - podle názvu jsem čekala více informací a děje, který se daný dámám bude věnovat.

veronika1998
18.06.2020 3 z 5

Podle názvu knihy jsem čekala trochu víc, ale i tak detektivní příběh byl velmi zajímavý. Taková krásná, oddechová, průměrná knížka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Heydrich, Geli a Eva v seznamech

v dalších seznamech1x