Historie a současnost podnikání na Lounsku, Žatecku a Podbořansku přehled

Historie a současnost podnikání na Lounsku, Žatecku a Podbořansku
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311459/bmid_historie-a-soucasnost-podnikani-na--tZb-311459.jpg 4 1 1

18. publikace z ediční řady Historie a současnost podnikání v regionech ČR. Tyto knihy čtenářům umožňují nahlédnout nejen do historie, ale i současnosti podnikání v jednotlivých regionech ČR. První část, historickou, zpracovávají regionální historici, pracovníci muzeí a archivů a rovněž poučení laici, jimž je historie celoživotním koníčkem. Právě takoví lidé mohou napsat čtivě, zajímavě a populární formou o dějinných událostech, jež přispívaly k utváření podnikatelského prostředí v příslušné lokalitě, jakož i o společnostech, firmách a drobných živnostnících, kteří v daném kraji v průběhu času působili a zasloužili se o jeho rozvoj. Druhou část tvoří profily současných podnikatelských subjektů, které v knižní podobě představují trvalou hodnotu a jejichž výpověď bude mít smysl i pro nadcházející generace.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Historie a současnost podnikání na Lounsku, Žatecku a Podbořansku. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Historie a současnost podnikání na Lounsku, Žatecku a Podbořansku v seznamech