Hlavní přelíčení přehled

Hlavní přelíčení
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517135/hlavni-preliceniIeU90Z-AJi-.jpg 4 85 85

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hlavní přelíčení. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (11)

david6273
05.05.2024 4 z 5

Hlavní přelíčení je román lehce podobající se Domu na předměstí (majetnický dědula, který již nechce sdílet dům se svojí dcerou a zetěm). Zeť Maršík, prostý měšťáček, který rád dává k lepšímu a rád by ještě užil lepší zítřky. I zrodí se mu v hlavě plán jak vymámit z důvěřivé paní věno. Roztočí se koloběh událostí, který Maršíka donutí k hrůznému činu. Bláhová postavička, která doplatí na svůj pošetilý instinkt.

Naďa2411
16.01.2024 5 z 5

Detektivka poslechnuta v aknize, kde naivní žena pro "kousek lásky" je schopna obětovat vše. Hlavní osoba Maršík je souzen za vraždu. V knize je popisován souběžně soudní proces a děj před vraždou. Od začátku byl konec předvídatelný. Jednoduchý oddychový příběh.

skark
29.12.2023 3 z 5

Vyslechnuto jako audiokniha. Kratší nenáročný příběh, trochu utahaně namluvený, ideálně pro zrychlené přehrávání. ;-) Jako oddychovka moc fajn "detektivka".

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hlavní přelíčení v seznamech

v Právě čtených1x