Hľadanie vytúženého dňa přehled

Hľadanie vytúženého dňa
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251413/hladanie-vytuzeneho-dna-251413.jpg 4 650 650

Hledání série

Môže nájsť skutočnú lásku aj majiteľka zoznamovacej agentúry? Zoznámte sa s Kate Seymurovou, majiteľkou mimoriadne úspešnej zoznamovacej agentúry, ktorá má tajomstvo - dotyk, vďaka ktorému s neochvejnou istotou odhalí, či to, čo vzniká medzi dvomi ľuďmi, je láska. Pocíti ho, keď stretne Slada Montgomeryho, takmer vo všetkých smeroch úžasného a sexi rozvodového právnika, ktorý neverí, že jej agentúra nie je podvod. Uzatvoria teda zmluvu, podľa ktorej mu musí Kate nájsť dokonalú partnerku. Podarí sa Kate udržať ich vzájomný vzťah v hraniciach vymedzených zmluvou, keď ju už pri prvom stretnutí nesmiernou silou zasiahne vzrušujúca energia ich vzájomnej príťažlivosti? Alebo sa azda nakoniec aj majiteľka zoznamovacej agentúry zoznámi s mužom svojich snov? To sa dozviete v najnovšom románe edície Svetový bestseller Hľadanie vytúženého dňa!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

Searching for Someday , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hľadanie vytúženého dňa. Přihlašte se a napište ho.

Erinien
25.04.2024 4 z 5

Rereading knihy, jestli si ji chci nechat v knihovničce a chci! To kouzlo funguje i po letech.

Kristy.Seb
25.09.2023 4 z 5

Je to však právě naše minulost, která z nás dělá to, kdo jsme a co chceme.

Láska je jediné tajemné kouzlo na světě a jen ona nám dává nějakou naději.

Jediná cesta k pravému štěstí vede přes ztrátu kontroly. Zbytek je jen iluze.

Není správné někoho zahodit jen proto, že je poruchaný.

I ošklivé věci jednou skončí. Když zatneš zuby a bojuješ, všechno zlé nakonec zmizí.

Naše první lásky nás definují, učí nás a díky nim jsme potom silnější.

Pokud nemilujeme napřed sami sebe, může se cit ošklivě zvrtnout.

Láska je zvláštní věc. Nemáte žádné záruky, jen každodenní život a přítomný okamžik.

Možnost zažít lásku stojí za všechno. Za bolest, rozchod, smutek. Je to jediná věc v životě, o níž stojí za to bojovat. A přestože vám nikdo nemůže nic najisto slíbit, nebudete nikdy litovat, pokud v sobě najdete dost upřímnosti a odvahy dávat.

Zajímavý příběh, četlo se to samo. Matka Kate byla boží. Jen nějak nechápu ten název knihy...

Mondaika
04.08.2023 3 z 5

Oddechové čtení, tady mi to od poloviny přišlo padající... Jiné díly od autorky jsou lepší

Připravované knižní novinky (6. - 10.7.)

08.07.2015

Připravované knižní novinky (9. - 15. 3.)

08.03.2015

Kniha Hľadanie vytúženého dňa v seznamech

v Právě čtených10x
v Přečtených1 003x