Hnědáček a nalezená podkova přehled

Hnědáček a nalezená podkova
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475247/mid_hnedacek-a-nalezena-podkova-Wbm-475247.png 5 9 9

Hříbátko Hnědáček žije na statku s tažným koníkem Toníkem. Jednoho dne nalezne podkovu, která by se Toníkovi moc hodila při jeho těžké práci. Hnědáček zahlédl u řeky krásné koně. Úplně jiné než je jeho statný kamarád Toník, který pomáhá v lese stahovat dřevo. Rozeběhne se k nim, ale než je dožene, koně jsou pryč. V řece však najde krásnou podkovu. Hrozně rád by ji měl na svých kopytech. Je však ještě příliš malý, a tak svůj poklad ukryje.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hnědáček a nalezená podkova. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

Venda32
03.04.2022 5 z 5

Jednoduchý, ale poučný příběh. Prvňák si zvládne přečíst sám. Hezky ilustrováno.

Juss-Berry
05.09.2021 5 z 5

Kniha na podporu likvidace sobectví u dítěte, aby si dítě uvědomilo, že to nejdůležitější v životě je být druhému užitečný. Skvělá kniha. Doporučujeme od věku 4 roky a výše. Kniha je koncipovaná s většími písmenky, příjemný formát a mnoho obrázků, takže děti se na této knize rozečítají.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hnědáček a nalezená podkova v seznamech

v Právě čtených1x