Hoď se do pogody přehled

Hoď se do pogody
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533860/bmid_hod-se-do-pogody-65e9ea5bf3ce1.jpg 4 240 240

Audioknihu čte Sandra Pogodová, Jan Kanyza a Richard Pogoda Většina lidí má tátu, ale já mám tatu. Můj tata je, jak to jen hezky říct přírodní úkaz, lokální baron Prášil. Na jeho obhajobu uvádím, že za to nemůže. Naše rodina Pogodů je totiž hodně bizarní seskupení bláznů a toto není ani tak kniha, jako dokořán otevřené okno do našeho obýváku. Vítejte! Doporučuji odskočit si, pak se posadit, slabší nátury se prosím přikurtují, a můžeme začít. Přísaháme s tatou, že všechny příběhy, které zde vyprávíme se opravdu staly. To je na tom to nejlepší!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hoď se do pogody. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (80)

sarahmoon
17.09.2024 3 z 5

Audiokniha - načteno samotnou autorkou, jejím tatou a Janem Kanyzou. Ač mám autorku moc ráda, tak tady se mi nejvíce líbily příhody načtené Janem.

Vtipně podané útržky života Pogodových. Některé pobavily víc, jiné míň. Hold všichni nemáme rádi stejný typ humoru.

pauline93
18.07.2024 4 z 5

Vtipné povídky ze života Sandry a její rodiny, nedoporučuji číst před spaním :D

IvaKo
16.04.2024 3 z 5

Celkem vtipně sepsané povídky o životních peripetiích nejrůznějšího druhu otce a dcery Pogodových. Párkrát jsem se musela v MHD ovládnout, abych se nesmála příliš nahlas. Odpočinkové čtení.

10 nejprodávanějších eknih (leden)

10.02.2022

Knižní novinky (15. týden)

07.04.2019

Kniha Hoď se do pogody v seznamech

v Právě čtených23x
v dalších seznamech2x