Hodinky přehled

Hodinky https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420741/bmid_hodinky-tCt-420741.jpg 4 347 347

Hodinky série

Kniha Hodinky - společenský román Na nejrušnější ulici ve městě se s přesným úderem na hodinkách střetají po třiceti letech hlavní hrdinové – pilot Samuel a fotografka Patricie. S tisíci otázkami v očích a strachem v srdcích zjišťují, jestli se osoba, kterou tenkrát milovali, skrývá v těle, které téměř nepoznávají. Postupně odhalují tajemství svých minulostí a znovuobjevují stará, známá, milovaná, a tak dávno ztracená já, která pohřbili dokonce i sami před sebou. Jak dokázali překonat třicetiletou propast, kterou mezi nimi život vykousal? Proč Samuel beze slova a beze stopy zmizel? Jak se se Samuelovým zmizením Patricie vyrovnala? Kolik zemí museli oba procestovat, aby zjistili, že to, co hledali, měli přímo pod nosem?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hodinky. Přihlašte se a napište ho.

petulad
16.05.2024 5 z 5

Krásně napsané a velmi čtivé. Doporučuji.

slaska77
03.05.2024 4 z 5

Mám ráda nadějné české autory, Veronika k nim patří. Kniha byla tak akorát vyvážená, nicméně trochu mi hlavní příběh přišel až moc přitažený za vlasy, stejně jako náhlé zjevení Olivera v dětském věku, pořád jsem čekala na konci nějaký aha efekt, tak možná ještě přijde v dalších dílech. Po Hře o trůny rozhodně odpočinková a vlastně taková milá kniha, sáhnu u nás v knihovně i po 2. a 3. díle. Pěkně to šlape.

Radka1911
30.04.2024 4 z 5

Pěkně popsané dva životní osudy. Knížka se mi líbila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Nečekej na perfektní okamžik, ale udělej okamžik perfektním.

Kniha Hodinky v seznamech

v Právě čtených13x