Horko domácího krbu přehled

Horko domácího krbu https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236950/bmid_horko-domaciho-krbu-k3I-236950.png 4 144 144

Krásný muž, okouzlující úsměv, velká láska, nový život… Martina prožila dětství v dětském domově, a když se jednoho dne setká se svým budoucím manželem, spálí mosty, opustí zaměstnání a odejde s ním do nového domu v jiném městě, aby s nadšením a plná lásky rozdmýchávala „teplo domácího krbu.“ Proč se až barvotisková idyla postupně změní v peklo a příjemné teplo v nesnesitelný žár? Kam se poděl milující muž? A vize dokonalého manželského štěstí?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Horko domácího krbu. Přihlašte se a napište ho.

Vivetkav
08.04.2024 3 z 5

Tak to zas bylo něco.. trochu mě mrazí, protože tohle nenápadné psycho a manipulace je pěkně zrádné..přesně cukr a bič a pak omlouvání on tohle, ale pak zas udělá tohle a je vše v pořádku.. a ten alkohol do toho.. no měla štěstí ne každý má kolem sebe pomocnou ruku a přátele s velkým P

aljoska83
30.04.2023 4 z 5

Příběh ze života, dobře se čte. Ale ne každá žena by se tak rychle vzchopila.

hzd
30.05.2022 4 z 5

Knížka se mi moc líbila. Příběh je ze života. Sice smutný, hlavní hrdinky mi bylo líto, ale četl se dobře. Doporučuji k přečtení.

Připravované knižní novinky (9. - 15. 3.)

08.03.2015

Kniha Horko domácího krbu v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x