Hotel času přehled

Hotel času
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/545698/bmid_hotel-casu.jpg 4 39 39

Každý si oslavu čtvrtstoletí uspořádal podle svých představ, tak proč by si Nika nemohla svůj narozeninový den užít po svém? Milovnice děsivých hororů a strašidelných míst uspořádá výlet do jedné z nejděsivějších destinací Evropy, kam pozve i svých sedm nejlepších kamarádů. Pár nocí ve starém hotelu, to zní jako originální nápad na slavení, dokud se ovšem nezačnou dít hodně divné věci. Tenhle pokoj už procházeli, je stejný, a přesto naprosto jiný. Jako by ho někdo právě uklidil a on čekal na příchod nových hostů. Zaslechli šouravé kroky z vedlejšího pokoje. Komu ale patří? Určitě žádnému z kamarádů. Další a další děsivé a nepochopitelné události stupňují jejich strach. Čas si s nimi pohrává podle neznámých pravidel a nic není takové, jaké se zdá. A co se zdá, není takové, jaké má být. Minulost se stává přítomností a co má být pohřbeno hluboko v historii hotelu, to neochvějně vyplouvá na povrch.... celý text

Toto vydání knihy ještě není v prodeji. Má být od 27.11.2024

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hotel času. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (19)

mapet85
26.01.2024 4 z 5

Máte radi tajomné a opustené miesta opradené legendami ? Jedným z takých je hotel Wrona v Poľsku, kde česká autorka Emilly Ross zasadila dej svojej knihy. Oslávenkyňa narodenín sa tu totiž rozhodne usporiadať oslavu a partia kamarátov sa s nadšením, ale aj rozporuplnými pocitmi a obavami vydáva na cestu k tomuto tajomnému opustenému hotelu. Vidina skvelej oslavy sa zmení v momente, keď si v samotnom hoteli partia uvedomí, že sa v ňom dejú čudné veci, ale aj čas plynie v hoteli inak. Bude to oslava, na ktorú nikdy nezabudnú?

Kniha je písaná pomerne jednoduchým štýlom, postavy mi k srdcu až tak neprirástli, ale atmosféra opusteného zaprášeného miesta, ktoré si odžilo svoje, bola pre mňa dobre popísaná. Autorka nás popri zvláštnych a mysterióznych udalostiach a zvratoch, ktoré postavy zažívajú postupne odkryla aj históriu samotného hotela a pôvodných majiteľov. V knihe mi trošku nesedela romantická linka a dialógy medzi postavami, ale je tu akcia, napätie, tajomno a záver, aj keď trošku urýchlený, mňa osobne pomerne prekvapil.

Ak holdujete nenáročným hororovým príbehom, mysterióznym miestam, kde nič nejde podľa zdravého rozumu a nefunguje logika, tak autorke dajte určite šancu, pretože, ako ma už presvedčila pri svojich poviedkach, potenciál určite má. Kniha je zatiaľ iba v e-forme a snáď sa dočkáme aj papierového vydania.

„Čas pohltil vás, čas najde každého z nás. Není úniku z našeho bytí, je konec vašeho žití.“

Nuttelka
16.01.2024 5 z 5

No potěš, to byla jízda!! Nemít průpravu s "Ghost Adventures", asi bych to strachy ani nedočetla :-))) Ale toto se fakt povedlo, i když já osobně jsem strašpytel a jak se rozběhne fantazie, to je konečná! Nemám ráda tmu, ve tmě se děje spousta věcí a hodně se toho ve tmě ukrývá, brrrr! Hlavně na to nemyslet :-))) Za sebe knihu hodnotím jako velmi povedenou, kdo se chce "příjemně" bát..

Ka-čí
15.11.2023 2 z 5

Knihu moc nepovažuji za horor,časté popisování VŠEHO dost odvádí pozornost od děje a chvílemi je to až obtěžující,dialogy mezi aktéry odpovídají malým dětem a vzhledem k věku postav jsou těžko uvěřitelné.Celá kniha na mě působí jako kdybych četla slohovou práci nějakého studenta,který se snaží aby slohovka měla požadovaný počet stran a občas vsune nějaky děj aby to nebyl naprostý propadák....řadím mezi jednoduché čtivo pro nenáročné čtenáře

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hotel času v seznamech

v dalších seznamech3x