Hovězí kostky přehled

Hovězí kostky
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478865/bmid_hovezi-kostky-Nvx-478865.jpg 3 176 176

Jedenáct chronologicky řazených povídek spojených nehrdinským hrdinou, jenž s chlapským nadhledem čelí proměnám doby. Během osmadvaceti let (1986-2014) vypráví životní outsider Honza svůj příběh plný omšelých hospod, zmařených plánů, malých nadějí a velkých proher. Tento úděl nese bez protestů, žije důsledně dle vlastních pravidel a pomáhá si specifickým humorem. Napsáno úsečně a jadrně, s pochopením pro věčné ztroskotance a s mimořádnou schopností získat pro ně i přízeň čtenářů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hovězí kostky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (36)

jaryn
09.12.2023 2 z 5

Tady mě můj oblíbený autor docela zklamal. Zpočátku to vyhlíželo vcelku svižně, v povídkách se něco dělo, ale přibližně od půlky začal autor tak nějak onanovat či co.

ZuzanaK.
09.05.2023

Neurazí, nenadchne. Do vlaku dobré.

zdenaR
27.03.2023 2 z 5

Nemám ráda povídky - jsou příliš krátké. Tuto knihu jsem si vybrala z důvodu Čtenářské výzvy - žlutý obal. A dopadlo to, jak jsem očekávala - příliš krátké, bezdějové, trochu depresivní. Prostě tento typ literatury mi nevyhovuje, druh humoru už vůbec ne.

36 nových eknih zdarma ke stažení

25.08.2021