Ledová země přehled

Ledová země
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406216/bmid_ledova-zeme-aso-406216.jpg 4 1932 1932

Will a Evanlyn plují do Skandie jako zajatci kapitána skandijské vlčí lodě Eraka. Halt přísahal, že Willa zachrání, a udělá vše pro to, aby svůj slib dodržel – dokonce poruší přísahu hraničáře a král je nucen ho vypovědět z Araluenu. Horác, který rovněž chce jet hledat Willa, se k němu připojí a oba společně zamíří přes Galiku do Skandie. Cestou je neustále obtěžují galičtí potulní rytíři, neblaze proslulí spíš jako lupiči a hrdlořezové. Přijedou do Skandie včas, aby Willa a Evanlyn zachránili?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Alicanto (Egmont ČR)

The Icebound Land, 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ledová země. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (173)

VáclavSuk
12.07.2024 5 z 5

Opět krásné, příjemné a čtivé fantasy, není co dodat. VS

dájavídek
08.07.2024 5 z 5

Další pěkný díl hraničáře!

Ninawimm
06.06.2024 4 z 5

I podle hodnocení je vidět že tento díl není tak oblíbený. Zatímco předchozí díly mají 90% tento má 89. Konec 2. dílu mě strašně nadchnul(dokonce jsem i brečela) a nejspíš jsem očekávala víc než kniha poskytla. Tím ale nenaznačuji že byla špatná. Fandila jsem Willovi aby zvítězil nad jedem. Když se pak probudil vůbec mi nedocvaklo že už je zdravý. Připadalo mi to normální. Uvědomila jsem si to až když se Evanlyn rozbrečela

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ledová země v seznamech

v Právě čtených20x