Hrdina přehled

Hrdina
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419401/bmid_hrdina-O9J-419401.jpg 4 867 867

Alexa Hollandová vždy pokladala svojho otca za hrdinu, ale iba do chvíle, keď odhalí, že ona a jej matka nie sú jeho jedinou rodinou. Zrazu sa zrútia všetky jej istoty, a preto chce od základov zmeniť svoj život. Začne si budovať vlastnú identitu, nechce mať nič spoločné s desivým tajomstvom, ktoré sa práve dozvedela. Náhoda jej do cesty postaví Caina Carrawaya, ktorému jej otec takisto zničil detstvo a pre ktorého Caine prišiel o rodinu. Rozhodne sa pomôcť mu, ale on jej pomoc odmieta. Začne pracovať ako jeho osobná asistentka, lenže stále to medzi nimi iskrí. Caine totiž vie, že nikdy nebude tým rytierom, ktorého Alexa hľadá. Chce, aby ho nenávidela, svojím správaním ju irituje a očakáva, že sa zvrtne a odíde preč...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

Hero, 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrdina. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (144)

Dalgiona
08.08.2024 5 z 5

Dobře vybraná knížka pro letní čtení v době, kdy prší. Bylo to čtivé, zábavné, s trochou erotiky a napětí. Kdo začne číst, nebude litovat.

Máca216
24.07.2024 5 z 5

Musela jsem jí dočíst do konce, už byly 3 ráno, ale já se nemohla odtrhnout a musela jsem vědět, jak to vše dopadne.

Žampion
11.07.2024 5 z 5

Moc pěkné čtení, zápletka, škádlení a erotika. Tyhle záporáci co jsou nakonec měkoučcí mazlici jsou k sežrání.
"... už to nebyl jen on a já, byli jsme to my."

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hrdina v seznamech

v Právě čtených9x