Svedená přehled

Svedená
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206174/bmid_hrisne-tajnosti-svedena-206174.jpg 3 156 156

Hříšné tajnosti série

Další verze stále oblíbené pohádky ve stylu Pretty Woman. Smyslnější * odvážnější * erotičtější. Lizzy Aitchisonová se v baru seznámí s pohledným starším mužem Johnem Smithem, který ji omylem považuje za prostitutku čekající na klienta. Než si Lizzie stačí jeho omyl uvědomit, začne ji neodolatelně přitahovat. Rozhodne se, že pokud je tohle jediný způsob, jak tohoto úchvatného muže získat, nemá na vybranou. Během jednoho drinku se promění v luxusní prostitutku Bettie. Pohádka plná strhujícího sexu začíná... Lizzie se nechává hýčkat luxusem. Naplno si užívá dosud nepoznané vášně a touhy. Co se stane, až John zjistí, že mu lže? Co se stane, až Lizzie začne tušit, že John Smith není tím, kým se zdá být? Nechte se svést Hříšnými tajnostmi...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svedená. Přihlašte se a napište ho.

katerina4564
24.02.2023 odpad!

No tak jsme se dozvěděli, že si Lizzie a John asi tak 180x zašoupali. Absolutně hrozná kniha o ničem, bez zajímavého příběhu. Přeskakovala jsem celé odstavce, happy end na posledních 10 stránkách. Překlad mi připadal, jak kdyby se na něm podílelo více osob. Absolutně nezajímavá kniha.

Jita160
14.10.2021 3 z 5

Myslela jsem si, že si přečtu příjemný příběh s nádechem sexu.
No a dostala jsem sex, hodně sexu a ještě více sexu. Příběh se v tom všem a v SM praktikách úplně vytratil.
Lizzy je šťastná a odvážná žena.
Pozná bohatého i když o hodně staršího muže, který ji nesmírně přitahuje.Přesto že je pro ni naprosto cizí ,přece jenom s ním prožije noc plnou vášně,touhy,dominance a sexu.
Předpokládám že se děj více rozjede v dalším díle.

Juvka
01.03.2021 3 z 5

Čtení pro ženské. Typický erotický román.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svedená v seznamech

v Právě čtených2x