Hrůzostrašné pohádky pro malé strašpytlíky přehled

Hrůzostrašné pohádky pro malé strašpytlíky
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/282903/bmid_hruzostrasne-pohadky-pro-male-stras-V9y-282903.jpg 4 43 43

Hrůzostrašné pohádky o dracích, obrech, čertech, ježibabách, čarodějích, jezinkách a dalších strašidelných bytostech z domácích lidových pramenů i jiných evropských zdrojů vybral a barvitým jazykem převyprávěl Jiří Žáček. Tajemnou atmosféru svými ilustracemi vytvořil Adolf Born, a tak se děti, které se rády bojí doma pod peřinou, mají na co těšit. A proč právě hrůzostrašné pohádky? Protože je děti nejen milují (dospělí ostatně také, jen jim říkají jinak), ale zároveň v nich najdou mnoho příkladů, jak mohou překonat vlastní strach. Vědomí, že rodič nebo jiný dospělý vypravěč je nablízku, dětem pomáhá, ale zápas o statečné srdce si musí vybojovat samy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrůzostrašné pohádky pro malé strašpytlíky. Přihlašte se a napište ho.

marketa3815
26.10.2023 5 z 5

Teď dočetla naše osmiletá dcera, pohádky se jí líbily moc, hlavně proto, že jsou trošku, ale opravdu jen trošku strašidelné. Taky dost obdivovala Bornovy ilustrace.

Tůčomil1234
18.12.2022 5 z 5

Velmi dobrá a zajímavá kniha. Je dost poučná a vždy mě každý příběh velmi pobaví. Doporučuji

Anitram22
12.10.2022 5 z 5

V knížce jsou krásné, ale někdy opravdu až moc, strašidelné pohádky. Četli jsme před spaním, což asi nebyla dobrá volba, avšak ne pro syna, ale pro mne. O některých se mi ještě i zdálo :-D U syna naprostá spokojenost. Kniha je navíc doplněna pěknými ilustracemi. Rozhodně doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2012 - Zlatá stuha (Nakladatelský počin)

Kniha Hrůzostrašné pohádky pro malé strašpytlíky v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x