Hvězda pouště přehled

Hvězda pouště https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523185/bmid_hvezda-pouste-651026810b1aa.png 4 18 18

Matt Montgomery vede obyčejný všední život vysokého státního úředníka. Tato uklidňující rovnováha se však jednoho večera zhroutí, když se vrátí domů: jeho žena leží na schodech jejich domu, zabita strašlivým způsobem. A jejich dceru potkal stejný osud. Kdo spáchal takový zločin a především proč? Matt Montgomery se vydává až daleko na západ, aby hledal vraha... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hvězda pouště. Přihlašte se a napište ho.

janina66
13.05.2024 4 z 5

Hlavní hrdina Matt, stárnoucí státní úředník, zrovna žádné sympatie nebudí, ne vzhledem, ale chováním k rodině. Děj i kresby se mě líbily.

MARTh
18.11.2023 5 z 5

(SPOILER) Ačkoli hlavní hrdina Matt Montgomery skutečně není příliš sympatický (nikoli fyzicky, ale chováním) a zápletka byla taková jednodušší, příběh samotný zaujal. A to v podstatě i tím, že MM nebyl takový ten klasický kladný hrdina, který kam přijde, tam rozdá rány a bez řečí bojuje proti bezpráví a nespravedlnosti. Na závěr pak moc potěšilo to, jak MM postupně sejmul či nechal sejmout jednotlivé padouchy, včetně hlavního velepadoucha. Mi se tato jednohubka fakt líbila a dobře jsem se bavil. Jak už bylo uvedeno v předchozích recenzích, výborná byla taky Mariniho kresba....moc hezky vykresluje zejména (ale nejen) tu něžnější, hezčí polovinu lidstva :-) Za mě 5*

Denny456
14.11.2023 4 z 5

Vybíral je prostě dobrej. Málokdy šlápne vedle. Tady trochu průměrnější kresba, ale scénář to vynahradil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hvězda pouště v seznamech

Stephen Desberg