Hvězdy svítí z výšky přehled

Hvězdy svítí z výšky https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8666/hvezdy-sviti-z-vysky.jpg 4 158 158

Lara je krásná, mladá a bohatá. Podařilo se jí udržet se na předním místě v oboru, kterému vládnou muži, a každodenně odolává náporu konkurence a závisti. Je zvyklá vyhrávat, ale dokáže čelit tajemství, které hrozí zničit to nejcennější, co má?

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress , Knižní klub

The Stars Shine Down , 1989

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hvězdy svítí z výšky. Přihlašte se a napište ho.

Nofar197
07.03.2024 3 z 5

Lara má za sebou nesnadné dětství s nasilnickym otcem. Sama sobě slibuje, že nikdy nebude závislá na žádném muži, ani že nikomu nedovolí, aby jí ubližoval. Svému slibu dostojí - podaří se jí uspět
v oboru, kde se i dnes ženy jen obtížně prosazují. Přesto i ji čeká tvrdý pád, kdy hrozí, že přijde o všechno, co roky s tím největším úsilím budovala. Podaří se jí zvednout se a pokračovat ke svému dávno vytycenemu cíli?
Příjemná oddechovka, to ano, ale přece jen nijak výjimečně napsaný příběh, ke kterému bych měla potřebu se vracet.

helenkan
22.09.2021 3 z 5

Dětství měla Lara hrozný a tátu přímo úděsnýho. A přesto se svou silnou vůlí a pílí dostala až na vrchol. Byla obdivuhodná, ale přiznávám, že sympatická mi vůbec nebyla. Příběh to byl ale pěkný.

DvěTéčka
22.05.2021 5 z 5

Podle anotace to vypadalo že to bude nic moc...ale naprosto překvapilo! :O

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hvězdy svítí z výšky v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x