Hypnóza přehled

Hypnóza
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427518/bmid_hypnoza-21o-427518.jpg 3 1 1

Jak hypnózou pomoci sobě a jiným. Nejlepší metodou relaxace těla a udržení psychické svěžesti je osvědčený proces hypnózy. Tam, kde selhává všechno ostatní, kde nepomáhají tabletky a léky, tam inteligentní lidé pátrají po vnitřních příčinách poruch. Účelem této knihy je seznámit začínající zájemce i odborníky s nejnovějšími metodami používání hypnózy.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Zdraví Přírodní vědy
Vydáno: , Motýľ

How to Hypnotize Yourself & Others, 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hypnóza. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

MarkCarter
12.02.2022

Knihu mi nepríde správne hodnotiť, lebo som prečítal iba prvú - teoretickú časť. Nemám to ani s čím porovnať, nečítal som žiadnu inú knihu o hypnóze. Prvá časť je z môjho pohľadu celkom zaujímavá, autorka tam popisuje rôzne oblasti, kde môže pomôcť. Dokonca aj pri rakovine, ale tomu sa ťažko verí, ale na druhej strane, prečo nie? Druhá časť je praktická a nečítal som ju, lebo sa nechystám nikoho hypnotizovať. Neverím, že by som tým mohol niekomu pomôcť a na pobavenie mi to príde nevhodné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hypnóza v seznamech

1998  60%Hypnóza