Bez teba přehled

Bez teba
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479565/bmid_bez-teba-7Iw-479565.jpg 5 24 24

Iba s tebou série

< 2. díl

Ona po rokoch konečne verí, že má právo na lásku. Je zaľúbená a rozhodnutá urobiť čokoľvek, aby ho získala naspäť. On po úraze hlavy stratil pamäť, nespoznáva ju a nemá chuť tráviť s ňou čas, pretože v jeho živote teraz nie je miesto na lásku. Dominik je pripútaný na lôžko a odkázaný na pomoc druhých. Nepustí k sebe nikoho okrem rodiny. Čím viac sa Nika snaží priblížiť sa k nemu, tým viac ju odháňa. Navyše, Niku čaká ťažký rok v škole – čelí následkom toho, čo spôsobilo nešťastné video, ktoré vypustila jej bývalá kamarátka Sára, aby sa jej pomstila. Hľadá útechu u sestry, spriaznenej duše, pretože nemá nikoho iného. No čo ak zistí, že práve sestra by jej mohla ublížiť zo všetkých najviac? Aby na chvíľu zabudla na svoje problémy, púšťa sa do čoraz nebezpečnejších vecí, ktoré majú u sledovateľov na internete veľký úspech. Nájde si Nika opäť cestu k Dominikovi? Poradí si so Sárinými intrigami? A prežije jej vzťah s Adelou nepríjemnú pravdu? Prečítajte si záver romantickej dilógie Iba s tebou od talentovaných autoriek Simony Kutišovej a Silvie Demovičovej.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bez teba. Přihlašte se a napište ho.

Sixtínka
30.08.2023 4 z 5

Nebolo to až také pútavé ako prvá časť, ale aj táto druhá časť sa čítala fajn.

E.T.007
10.12.2022 5 z 5

Táto časť bola podľa mňa o trošku slabšia než prvá, napriek tomu dávam päť hviezdičiek, lebo vo mne vyvolala emócie - aj keď dosť nepríjemné. Keď som čítala o všetkých tých odpornostiach, ktorými Sára strpčovala život Nike, až mi zvieralo žalúdok. Veľmi dobre to totiž poznám - keď vám niekto podráža nohy, no vy sa nedokážete dovolať pravdy, pretože pravda nikoho nezaujíma a spravodlivosť dostáva poriadne na frak. Mala som chuť Sáre vyšklbať všetky tie jej blond vlasy a vyškriabať oči. A o tom idiotovi Šimonovi ani nehovorím.

A tá zápletka s Adelou mi tiež nepríjemne rozochvievala žalúdok. Vravela som si: Kriste, to snáď ani nie je pravda... a súcitila som s Nikou.

Dominik ma zo začiatku dosť rozčuľoval. Hlavne to, ako si furt namýšľal, že Nika sa okolo neho motá len kvôli peniazom. Ak toto riešia všetci boháči, tak som rada, že nie som bohatá. Musí to byť poriadna otrava.

Záver je, samozrejme, taký, v aký všetci dúfame a Nike zo srdca prajeme. Aj keď sa plnohodnotnej spravodlivosti aj tak nedočkala. :(

petusska01
22.08.2022 2 z 5

Myslím, že keby sa príbeh ukončil v prvej časti nič by sa nestalo. Nebolo to zlé, ale nemám dojem žeby sa postavy nejako vyvinuli. Nika stále ostala fackovacím panákom,tentokrát sa k ostatným "anti' postavám pridala aj jej sestra Ada. Z časti aj Dominik, najmä na začiatku. Potom zrazu rýchlo otočil, až to bolo čudné. Hnevá ma, že spravodlivosti nebolo účinené za dosť a Sára so Šimonom neskončili trochu inak. Taktiež ani rodicia Niky sa nepoučili za celý ten čas...ani jedného svojho dieťaťa sa nezastali,iba súdili a rozkazovali. Opäť sa tam toho dialo veľmi veľa, rôzne drámy a ani jedna neskončila vyriešená...Túto dilógiu však napriek tomu hodnotím relatívne vysoko, autorky ma udržiavali v napätí celý čas, aj keď väčšina scén vo mne vyvolávala skôr negatívne emócie a rozhorčenie, veľmi humorných veci (najmä v II.časti) nebolo a romantika bola trošku utlačená všetkou tou drámou naokolo.

Knižní novinky (44. týden)

31.10.2021

Kniha Bez teba v seznamech