Ide o život přehled

Ide o život
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168140/ide-o-zivot-168140.jpg 3 5 5

„Dnes ženy musia loviť chlapov, lebo tí sú leniví loviť. Spohodlneli, chcú hneď všetko, alebo nič.“ „Ide o život!“, ale čitateľ sa nemusí báť o ten svoj. To skôr autorka, ktorá pozýva k sebe do obývačky, odkrýva svoj každodenný život s manželom, štyrmi deťmi a zvieratami a pritom ho vtipne komentuje. Strieľa si zo seba, zo svojej rodiny i zo sveta okolo, je úprimná a na nič sa nehrá, odhaľuje sa celá a prezradí na seba takmer všetko. Ukojí tak zvedavosť čitateľa, ktorý sa pochechtáva spolu ňou, že on nie je na tom až tak zle, alebo naopak, prikyvuje s porozumením, lebo všade je to takisto. Autorke tak ide o život len od jej blízkych, lebo aj o nich prezradila „len čistú pravdu a nič len pravdu.“... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ide o život. Přihlašte se a napište ho.

Liana
18.10.2020 4 z 5

Do podobných kníh sa v poslednej dobe púšťam s dosť nedôverou, je mnoho kníh ktoré sa snažia byť za každú cenu vtipné a na mňa to akosi nefunguje. Ale pri tejto knihy výnimka potvrdila pravidlo. Autorka sa mi trafila do vkusu so svojim humorom, má celkom dobré a trefné postrehy a poznámky na súčasné témy. Nie vždy a všetko ma oslovilo, alebo nie vždy so všetkým sa stotožnila, preto len 4 *.

danuska
07.03.2014 4 z 5

Moja prvá kniha od tejto autorky, aj keď to nie je jej typické dielo. Pekné úvahy, aj veselé, aj na zamyslenie sa.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ide o život v seznamech

v dalších seznamech1x