Závrať všedních dnů přehled

Závrať všedních dnů
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247535/mid_zavrat-vsednich-dnu-247535.jpg 4 151 151

Inn BoonsBoro série

Clare, matka tří malých synů, se vrátí do rodného města poté, co nečekaně přišla o manžela. Hledá způsob, jak uživit rodinu, a nakonec se rozhodne otevřít si knihkupectví, a to přímo naproti místnímu hotýlku, který modernizuje architekt Beckett. Ten neskrývá zájem o mladou ženu. Jednoho dne nabídne Clare, že jí syny pohlídá…

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

The Next Always, 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Závrať všedních dnů. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (29)

Evkaha
28.02.2024 3 z 5

Název knihy odpovídá obsahu - všední. Možná patří k těm slabším od Nory, ale v mém rozpoložení momentálně ideální, takže než se vrhnu na něco jiného, dočtu si sérii :⁠-⁠).

knihovniceS
31.08.2023 3 z 5

Závrať všedních dnů
Tato kniha mě zklamala. Od autorky jsem četla více knih, většinou se mi líbily , ale tato jakoby ani nebyla od Nory Roberts ... Přečetla jsem 200 stran a stále jsem čekala nějaký zvrat, trochu napětí, ale nic ..., knihu jsem zavřela, bylo mi líto času ... Dávám 3 hvězdy se zamhouřeným okem

georginaa
24.10.2021 5 z 5

Více Noře jde, když to má detektivní zápletku, než pouze romanci, ale vydala už tolik románů, že je těžké vymyslet něco nového. V tomto případě to beru jako opravdu odpočinkové čtení bez zvláštních emocí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Závrať všedních dnů v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x