Inspektor Fousek na stopě přehled

Inspektor Fousek na stopě
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397690/bmid_inspektor-fousek-na-stope-ydk-397690.jpg 5 22 22

Deset krátkých detektivních příběhů inspektora Fouska - psího detektiva a jeho kolegů. Podle stejnojmenného večerníčku. Určeno mladším dětem. V suterénu Ministerstva pro odhalování nevysvětlitelných záhad sídlí detektivní kancelář Fousek a spol.: Inspektor Fousek - čistokrevný fousek, bystrý detektiv a neúnavný pronásledovatel, jeho pravá ruka seržantka Micumiši - půvabná kočka ovládající bojová umění a jejich nenápadný kolega Herkules Maraton - zahradní hlemýžď, který ve svém domečku skrývá sklad detektivních mikropomůcek. Společně jako sehraný tým úspěšně řeší nejrůznější případy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Inspektor Fousek na stopě. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (5)

sedmula
20.01.2024 5 z 5

Dcera se při čtení pobavila a přitom se jí příběh se zápletkou moc líbil. Ráda tuto knihu doporučuji malým detektivům :)

Semtamťuk
25.04.2023 3 z 5

Jednoduché detektivní příběhy, které začínajícího milovníka detektivek pobaví. Prim ovšem hraje slovní humor. Takže je to mňoukej.

Kontryhelka
28.01.2023 5 z 5

Vtipné a sympatické vyprávění.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Inspektor Fousek na stopě v seznamech

v dalších seznamech1x