Instantní macecha přehled

Instantní macecha
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417975/bmid_instantni-macecha-PxV-417975.jpg 3 23 23

Ella byla svobodná a bez závazků. A pak potkala Dana. Sexy, vtipného a rozvedeného otce dvou dětí. Všechno šlo hladce, dokud se Ella k Danovi nenastěhovala – v tu chvíli se z ní totiž stala nevlastní máma Ethana a Grace, a navíc panička hyperaktivního psa Starkyho. Jak se Ella vyrovná s Danovou perfektní ex-manželkou, kritickou tchyní a puberťačkou Grace? A uvědomí si, že se už nerozhoduje jen za sebe, ale i za rodinu, do které se přistěhovala?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Girlfriend, Interrupted , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Instantní macecha. Přihlašte se a napište ho.

denča1000
29.09.2023 3 z 5

Že by byla kniha úplně vtipná, se říct nedá. Jedná se o oddychový román.
Líbilo se mi rozdělení kapitol, ale přesto mě kniha chvílemi nudila a stále jsem ji odkládala.

MishelElle
14.07.2022 1 z 5

Tento příběh měl potenciál, ale autorka ho dle mého neuchopila zrovna šťastně. Kniha je psaná podivným způsobem, místy jsem úplně ztratila nit a asi třetina byla úplně navíc. Nicméně jak tu již bylo napsáno, knihu jsem dočetla do konce čistě ze zvědavosti jak celý příběh dopadne.

vercas945
11.07.2021 3 z 5

Vyrazila jsem do knihovny pro pruhovanou knihu do výzvy a tato byla nejblíž dveřím a vypadala docela čtivě. Očekávala jsem oddychové vtipné čtení. Co se týče smíchu, tak ten vlastně nepřišel, i přes slibné recenze na konci knihy. Co se týče čtivosti, ze začátku jsem byla dost zklamaná, ale když jsem se začetla do děje, nakonec mě zajímalo, jak se příběhy jednotlivých postav vyvinou. Ale asi bych jako oddychovku doporučila jiné knihy..

Knižní novinky (39. týden)

22.09.2019

Kniha Instantní macecha v seznamech

pro ženy romantika macecha rodiče a děti

Autorovy knížky

2019  55%Instantní macecha