Iskra přehled

Iskra
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502279/bmid_iskra-LwH-502279.jpeg 4 252 252

Po návrate z dovolenky som si z letiska omylom vzala cudzí kufor. Našla som v ňom drahé pánske topánky a značkové oblečenie. Zavolala som na číslo na visačke v nádeji, že pán Pracháč bude mať na revanš moju batožinu. A skutočne. Majiteľ hlbokého, zamatového hlasu si so mnou dohodol stretnutie, aby sme si kufre vymenili. Ukázalo sa, že Donovan nemá iba podmanivý hlas. Vôbec nebol na zahodenie. Okamžite medzi nami preskočila iskra. Pozvanie na kávu viedlo k večeri, večera k dezertu a dezert k spoločnému víkendu. Donovan bol zábavný, bystrý a na chlapa, ktorý nosí sedemstodolárové topánky, až prekvapujúco skromný. Spomenula som, že mi vypral oblečenie, kým som spala? Jednoducho pridobrý chlap na to, aby v tom nebol háčik.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

The Spark , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Iskra. Přihlašte se a napište ho.

jana1874
27.06.2024 3 z 5

3,5
Na letišti si spolu prohodí kufry, při jejich výměně se mezi nimi objeví jiskra a oni dva spolu stráví víkend, ale ona se pak se vypaří bez jediného slova. Několik měsíců uběhne, až to vypadá, že jejich cesty se už znovu neskříží, když pak jeden den...

Kniha je označena jako erotický román (I když tolik erotiky mi nepřišlo, že by tam bylo) přesto se v ní objevilo i vážnější téma. O tom jak se člověk snaží sám sobě a někomu opět věřit po tom, co zažil něco, co mu tuhle víru vzalo.

Jako četlo se to dobře, příběh nebyl úplně předvídatelný, což je dobře, ale přišlo mi to jako průměr, ale na dovolenou dobré

Senza Jenka
23.04.2024 4 z 5

(SPOILER) Trochu se to vleklo.
Hlavní hrdina je prostě sen - krasavec, svalovec, inteligent. Z mizerných poměrů se vyšvihl nahoru, ale nezapomněl. Srdce má na správném místě a hledá tu pravou a jedinou. A když se rozhodl, že je to Autumn, je trpělivější, než Malý princ při ochočování lišky.
Ona je... zraněná. Její bývalý jí ublížil a její mozek si vyvodil, že byla příliš zamilovaná a tak přehlédla varovné signály. Tudíž už se tolik zamilovat nesmí a bude v bezpečí.
Erotické to moc není... prakticky jedna scéna a pár lehce oplzlých slov. Přijde mi vtipné, že Američani nepovažují orál za sex.
Je to spíš 3,5, ale s přihlédnutím k Donovanovi dávám 4*.

miruska1
14.04.2024 5 z 5

Moc pěkný příběh, jen mi to přišlo zbytečně natahnute. O pár stran méně by vůbec nevadilo.

Osudný okamžik, Jen my dva a další knižní novinky (28. týden)

09.07.2023

Kniha Iskra v seznamech