Izbové rastliny pre každého přehled

Izbové rastliny pre každého
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/256241/mid_pokojove-rostliny-256241.png 5 1 1

Základy pestovania rastlín, výber izbových rastlín, nápad na každé miesto. Starostlivosť o rastliny - všetky postupy krok za krokom a so stručnými informáciami, výber izbových rastlín - viac než 100 ľahko pestovateľných izbových rastlín s údajom o vhodných susedných rastlinách, množstvo tipov a doporučení pre usporiadanie a aranžovanie rastlín v byte.... celý text

Literatura naučná Dům a byt Hobby
Vydáno: , Victoria Print

Zimmerpflanzen für einsteiger, 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Izbové rastliny pre každého. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

ddkk
23.01.2020 5 z 5

Moc hezká, přehledná publikace, obsahující spoustu dobrých rad pro pěstitele pokojových rostlin. Nejvíce ji určitě ocení začátečníci, ale i pro zkušené "zahradníky" se tu najde řada zajímavých informací. Pro mne je tahle krásná knížka výbornou první pomocí, když už si nevím rady. Navíc je uspořádána inteligentně, s provázanými odkazy, s rejstříkem, vysvětlivkami a pravidly. Hned to první je nejdůležitější: BEZ SYMPATIÍ TO NEJDE. A tohle já podepíšu všemi deseti :-)
Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Izbové rastliny pre každého v seznamech