Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou přehled

Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504883/bmid_ja-to-mel-prvni-komiksovy-manual-ja-xfP-504883.jpg 5 107 107

Taky občas ráno počítáte, kolik hodin ještě zbývá, než půjdou zase spát? A když už jich máte akorát tak dost a konečně je uložíte, prohlížíte si v mobilu jejich fotky? Taky jste byli přesvědčení, že budete mít to nejklidnější a nejvychovanější dítě – do chvíle, než se vám narodilo? A taky máte občas pocit, že jste ten nejneschopnější rodič na světě? Nejste v tom sami! Přesvědčte se a zasmějte se situacím, při kterých vám běžně do smíchu není.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou. Přihlašte se a napište ho.

janturecek2001
20.10.2023 5 z 5

Skvělá odreagovačka. Pobavilo. Stejně tak i druhý díl - neméně dobrý.

JancaMia
04.10.2023 5 z 5

Mám doma dva kousky, co strana to skvost ze života, krásně výživný upřímný komiks. Už se těším na druhý díl.Půjčeno z knihovny.

bronulka
16.09.2023 5 z 5

Naprosto skvělé a ze života. Kupovala jsem jako dárek kamarádce k narození prcka, musela jsem si jednu koupit i domů.

Knižní novinky (34. týden)

16.08.2020

Kniha Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou v seznamech

v dalších seznamech2x