Dokonalý plán přehled

Dokonalý plán https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512464/bmid_dokonaly-plan-jK6-512464.jpg 4 90 90

Jack Reacher série

< 27. díl

V městě Gerrardsvillu v Coloradu dojde k tragické události. Dva svědci podají dvě protichůdné výpovědi. Jeden viděl, že se žena sama vrhla pod autobus – jednoznačně spáchala sebevraždu. Druhým svědkem je Reacher. A viděl, co se skutečně stalo – ženu strčil pod autobus muž v šedé mikině s kapucí a v džínách, rychlý a nenápadný jako stín, a předtím, než zmizel, jí ukradl kabelku. Bývalý vojenský policista Jack Reacher ho začne pěšky pronásledovat, aniž by tušil, že se nejedná o běžný násilný čin. Neví, že ženina smrt je součástí něčeho mnohem většího – zlověstného, tajemného spiknutí, za nímž stojí mocní lidé zapletení do plánu, který se nesmí za žádnou cenu zhatit. Pokud plán někdo ohrozí, musí být bleskurychle a navždy odstraněn z cesty. A pokud onen plán ohrozí Reacher, nelze použít žádný plán B…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

No Plan B , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalý plán. Přihlašte se a napište ho.

ThomasRuhe
02.05.2024 3 z 5

Scénář příběhu je standardní. Reacher se do víru událostí dostane jako náhodný svědek. Pak následuje poněkud nejasný děj, kde se střídá několik postav, které spolu zdánlivě nesouvisejí. Mezitím Reacher dokazuje jaký je chlapák a postupně se probourá až do závěrečného finále.
Knihu hodnotím jako dobrý průměr.

Reacher81
13.02.2024 4 z 5

Reachera zbožňuju, ale u tohohle dílu mi vadilo přeskakování z Reachera na několik dalších postav. Příběh nebyl úplně špatný, ale ani nijak extra dobrý. Starší díly měly už lepší příběh než u tohoto dílu. Třeba díl Odpočívej v pokoji a Za cenu života měly hodně dobré zápletky. Každopádně se těším a jsem zvědavý, co nabídne připravovaný nový díl.

konicekbily
11.11.2023 3 z 5

Není to tak dobře psané - jak jsem byl zvyklý, když autor psal sám. Připadá mi , že i zápletek je více, než jsem mohl vstřebat, připadá mi vše moc překombinované. Průměr.

10 nejprodávanějších eknih (květen)

12.06.2023

Zatmění, Řeka času a další knižní novinky (17. týden)

23.04.2023

Kniha Dokonalý plán v seznamech