Jak jsem zpíval klokanům přehled

Jak jsem zpíval klokanům
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48846/bmid_jak-jsem-zpival-klokanum-C1B-48846.jpg 4 4 4

aneb pivo se točí všude stejně, voda naopak, z cesty do Austrálie. Pavel Novák byl vždy skvělý vypravěč. Popisuje věci lidsky bez kalkulu a vždy tak, jak se staly. Nechybí Novákovský humor, nadhled. Knihu budete hltat a pokud jste byly fanoušky Mistra Pavla, neměla by vám kniha chybět doma v knihovně, stejně jako jeho další tituly.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak jsem zpíval klokanům. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

p.stranska
14.08.2024 3 z 5

Audiokniha ČRo. Skvělý příklad toho, že dnes může napsat knihu každý, kdo vytáhl paty za humna. A kdo má slavné jméno, tomu tu knihu dokonce někdo vydá. Žádný literární skvost nečekejte, spíš takové povídání, jako třeba u piva. Audiokniha je navíc dost nešťastně namluvená samotným autorem a píseň za každou kraťoulinkatou kapitolou vnímám spíš tak, že to je zaplácnutí prázdného místa.

Moncele
08.08.2024 5 z 5

Jméno Pavla Nováka je na Hranicku a Přerovsku stále pojmem. 60-átá léta a bigbeat, krásný hlas a melodické písně... Z těchto důvodů jsem okamžitě skočila po možnosti poslechnout si tuto jeho knihu jako četbu na pokračování na ČRo Olomouc. Trošičku mě na počátku mátlo, že každý z 24 dílů má v průměru 7 minut, takže kniha není z nejrozsáhlejších a zdálo se mi to poněkud natahované. Ale každý díl obsahuje nejen povídání samotného autora, ale i jeho více či méně známé písničky. Takže vzhůru k poslechu, cesta po Austrálii začíná právě teď...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak jsem zpíval klokanům v seznamech

Austrálie zpěváci čeští zpěváci

Pavel Novák