Jak se Martínek ztratil přehled

Jak se Martínek ztratil https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155718/bmid_jak-se-martinek-ztratil-jey-155718.jpg 5 26 26

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak se Martínek ztratil. Přihlašte se a napište ho.

majáček
12.05.2024 5 z 5

Martínek se ztratil v nákupním centru. Všimla si ho jedna holčička a pomáhá mu hledat maminku. Martínek nedovede svou maminku popsat. Tak jí hledají podle barvy šatů. Ty Martínek zná. Všechny možné ženy s různými barvy šatů najdou. Najednou maminku uvidí. Maminka má všechny barvy na šatech, protože jsou květované.
Kniha je velmi krásná a velmi poučná nejen pro děti.
Mé osobní zamyšlení, co z toho příběhu vyplývá. Rodiče by měli naučit dítě popsat svou maminku, tatínka, sourozence a další příbuzné. Taky naučit popsat oblečení. Není jen jednobarevné oblečení. Vědět své jméno a příjmení, adresu. A taky vysvětlit dětem, jak se mají zachovat, když se ztratí.
Eduard Petiška i jeho syn Eduard Martin napsali velmi krásné knihy.
Jejich knihy jsou pohlazením na duši i poučením pro život.

PetraBery
21.03.2021 5 z 5

Krásné příběhy malého kloučka Martínka pro ty nejmenší. Syna Martínkovy příhody moc baví a ilustrace tuto milou knihu hezky doplňují.

Kontryhelka
26.01.2021 5 z 5

Knihy pana Petišky pro mně vždycky měly neobyčejné kouzlo. Mám je v knihovně dodnes a ráda jsem z nich synovi četla před spaním.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak se Martínek ztratil v seznamech