Jak se musel beránek Nejmilejší Kožíšek stát neviditelným přehled

Jak se musel beránek Nejmilejší Kožíšek stát neviditelným
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445590/bmid_jak-se-musel-beranek-nejmilejsi-koz-3Sk-445590.jpg 5 1 1

Pohádka o beránkovi Nejmilejším Kožíškovi může posloužit jako odrazový můstek k tomu, jak s dítětem otevřít téma rozvodu, rozpadu rodiny, konfliktů mezi rodiči a jeho vlastních prožitků. Rodiče, kteří se v této situaci ocitli, se často bojí o těchto věcech s dětmi hovořit z obavy, že je zraní. Kromě vlastní pohádky určené pro děti i rodiče obsahuje knížka i text určený pouze rodičům, ve kterém najdou základní informace o tom, co může dítě v rámci rozvodu - tedy velké životní změny - v různém věkovém období prožívat. Najdou zde také doporučení, na co se v tomto období zaměřit a čemu se vyhnout, aby tuto náročnou změnu všichni společně dokázali zvládnout.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak se musel beránek Nejmilejší Kožíšek stát neviditelným. Přihlašte se a napište ho.

Sobotikova
15.06.2020 5 z 5

O černobílém beránkovi, kterému se rozvádí rodiče. A najednou neví, jestli je dobré mít bílý kožíšek po mamince nebo černý po tatínkovi. O beránkovi, který cítí strach, zlobu, osamění. Je prostředníkem sporů svých rodičů i prarodičů... až se stane neviditelným. Pohádka o důležitém slůvku , které není TY, ale MY.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak se musel beránek Nejmilejší Kožíšek stát neviditelným v seznamech

Dora Lukášová