Jak uzdravit prostatu přehled

Jak uzdravit prostatu
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/546079/bmid_jak-uzdravit-prostatu.jpg 5 1 1

Zvětšená prostata je nejrozšířenějším zdravotním problémem mužů. Ve věku nad 70 let má tento problém téměř každý muž. Nebylo tomu tak vždy. Od roku 1990 se počet případů zpětinásobil. Jak je to možné? Zvětšená prostata postihuje až 75% mužů nad 50 let a s věkem čísla stále rostou. Co kdyby ale existoval způsob, jak tento problém zvrátit? Mít v ruce všechny potřebné informace o fungování mužského těla. Vědět, jak se orgány vzájemně ovlivňují. Rozumět tomu, co způsobuje jejich disfunkci. Nevystavovat tělo zbytečným zákrokům a léčebným procedurám. Využívat účinných přírodních látek.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Akademie úspěchu

Jak uzdravit prostatu, 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak uzdravit prostatu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Jack Bauer
28.09.2024 5 z 5

Krátká příručka, kterou by měl mít doma každý muž. Sice nemám s prostatou žádné problémy ani sebemenší příznaky přesto mě doktor na první preventivní prohlídce, když jsem se odmítl podrobit proceduře strkáním prstu do konečníku a podepsal reverz vystrašil ještě víc co mě po odmítnutí může potkat. Jedinné co jsem měl bylo vyšší PSA což bylo asi z nadměrné konzumace tučných mléčných výrobků. Kašpar píše velice čtivě a srozumitelně, každá jeho kniha o zdraví, kterou jsem četl je naprosto skvělá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak uzdravit prostatu v seznamech