Jak zvládat stres; Sny v křesťanském pojetí, křesťanské přátelství přehled

nehodnoceno
Jak zvládat stres; Sny v křesťanském pojetí, křesťanské přátelství
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390989/mid_jak-zvladat-stres-sny-v-krestanskem-lpH-390989.png 0 0 0

Autor napsal tyto stránky po osobní zkušenosti v naději, že pokud někdo z vás nebo z vašich blízkých trpí nezdravým stresem, je možné tento problém překonat. Stres je pozváním ke změně a k růstu. P. Pat Collins CM je vincentinský kněz z Irska, uznávaný a vynikající kazatel na mezinárodních konferencích, hudebník a univerzitní profesor. Ve svých knihách, přednáškách, seminářích a televizních programech v Irsku, Anglii, Austrálii, Itálii a USA, hovoří o spiritualitě, psychologii a kontemplativním životě a inspiruje mnohé posluchače a čtenáře. Je autorem mnoha knih, které byly přeložené do italštiny, polštiny a maďarštiny. Po mnoho let je zapojený v ekumenickém hnutí, charismatické obnově a v Nové evangelizaci v Irsku. Je spoluzakladatelem společenství Nové jaro v Dublinu, kde v současné době též žije a přednáší na Universitě All Hallows... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Kartuziánské nakladatelství

Growing In Health And Grace, 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak zvládat stres; Sny v křesťanském pojetí, křesťanské přátelství. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak zvládat stres; Sny v křesťanském pojetí, křesťanské přátelství v seznamech

2018  87%O Božím vedení - Obvyklé a charismatické způsoby objevování Boží vůle
2017  0%Překonávání závislostí: Křesťanský pohled; Sebeúcta a Boží láska