Jako hvězdy v temné noci přehled

Jako hvězdy v temné noci
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535195/bmid_jako-hvezdy-v-temne-noci-6604197099ee3.jpg 5 1013 1013

Alice Wrightová doufala, že sňatkem s pohledným Američanem Bennettem Van Clevem unikne sešněrovanému životu v Anglii. Jenže ani její manželství, ani život v zapadlém koutě Kentucky se nevyvíjí tak, jak si představovala. Nadšeně tedy uvítá možnost zapojit se jako dobrovolnice do projektu takzvané Koňské knihovny, který má za úkol šířit literaturu a vzdělanost v odlehlých oblastech Appalačských hor. Alici, Margery a tři další odvážné ženy čeká cestování na koních nebezpečnou divokou krajinou, boj s předsudky místních lidí vůči ženám, přistěhovalcům i lidem jiné barvy pleti, ale také nádherné ženské přátelství, soudržnost i láska. Jojo Moyesová ve svém nejnovějším románu tentokrát přináší výpravné historické drama z dob americké hospodářské krize, vycházející ze skutečných událostí.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: audiokniha , Témbr

The Giver of Stars, 2019

Interpreti: Jana Štvrtecká

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jako hvězdy v temné noci. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (296)

Anastasia33
11.09.2024 audiokniha 3 z 5

Příjemná oddechová četba

zuzana4291
11.09.2024 4 z 5

Za mě je to příjemná, oddechová četba. Každou chvilku jsou nějaké zlomové zvraty a zároveň se velmi dobře čte.

makky06
02.09.2024 5 z 5

Knihu jsem si vybrala čtenářšké výzvy 2024 a musím říct že nelituju je to další úžasná knížka od Jojo Moyes. Knihu jsem četla jedním dechem a nemohla se od ní odtrnout.

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

Nový román Jojo Moyes: Jako hvězdy v temné noci

15.12.2020

Knižní novinky do konce roku

13.12.2020

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Možno práve toto nás to má naučiť, Alica. Že niektoré veci sú dar, aj keď si ich nemôžeme nechať. Možno by nám malo stačiť, že o tej kráse vieme, a nežiadať viac.

Z každé situace existuje nějaké východisko. Někdy může být to řešení hodně ošklivé. Někdy můžeš mít pocit, že se ti půda propadá pod nohama. Ale vždycky je nějaká cesta ven.

Ten Mack McGuire, z toho se mi vždycky zatřepetá srdíčko jak prostěradlo na šňůře, když fouká vítr! Ten Archer o něm umí tak napsat! Jen jen vystoupit z knížky a vyzdvihnout mě k sobě na koně.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Jako hvězdy v temné noci v seznamech

v Právě čtených23x
v Přečtených1 365x