Goldfinger přehled

Goldfinger
https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85507/goldfinger-85507.jpg 4 110 110

James Bond - agent 007 série

Známý románový hrdina podstupuje nerovný, ale vítězný zápas se záhadným cizincem, který útočí na anglický zlatý poklad. V tomto příběhu podstupuje hrdina nerovný, ale vítězný zápas se záhadným cizincem, který se rozhodl zaútočit na anglický zlatý poklad.

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Melantrich

Goldfinger, 1959

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Goldfinger. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (16)

Lothar.777
22.09.2023 3 z 5

Omylem mi to přistálo v ruce, film si vůbec nevybavuju, možná jen Oddjoba, a to si nejsem jist. Ale asi celkem pobavilo, kor v dnešní době, kdy je ta technika trochu dál a muselo by se to dělat kapku jinak.

Misantrop
01.04.2023 3 z 5

Knihu jsem našel na pracovišti, přivlastnil si ji a po čase jí dal šanci. Malá čtivá kniha vydaná po revoluci, která mně nudila jen v zbytečně dlouhých pasážích jak kdo, nebo co vypadá. Nešla mi však do hlavy ta úvodní pokerová fraška. Spoiler: Zkušený hráč pokeru se snaží přijít na to, jak podvádí jeho soupeř. Náhodou si na to najme Bonda. Posléze spisovatel zmíní, že má Goldfinger naslouchátko. Oba nicméně tápají dále. Tak to se moc nepovedlo. Nic více jde o výřečnou sbírku slovních přirovnání, které jsou chirurgicky přesné ba hmatatelně trefne. Ve výsledku jsem tedy pobaven.

DomYell
12.07.2022 4 z 5

Ctive a ne moc slozite.

Zatím zde není žádná související novinka.

Bohatství člověka s lidmi nesbližuje, ale jen zvětšuje počet a rozmanitost jeho nepřátel. (Goldfinger)

Až se jednoho dne přestaneš hýbat, můžeš si být jist, že umíráš.

Kniha Goldfinger v seznamech

v dalších seznamech1x