Javoříčské jeskyně přehled

Javoříčské jeskyně
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542663/bmid_javoricske-jeskyne.jpg 5 1 1

Publikace vydaná pro Agenturu ochrany přírody a krajiny ČR - Správu Javoříčských jeskyní. Obsahuje části: - Geologická mapa Javoříčského krasu s vysvětlivkami - Geologický vývoj oblasti - Vývoj Javoříčských jeskyní - Prohlídková trasa Javoříčských jeskyní - Krápníková výzdoba Javoříčských jeskyní - Mapa Javoříčských jeskyní - Javoříčská excentrika - Ochrana a využití jeskyně - Veřejnosti nepřístupné části Javoříčských jeskyní - Historie, objevování a zpřístupňování Javoříčských jeskyní - Objevná cesta Javoříčských jeskyní pracovní skupinou Viléma Švece Text doprovázejí velice zdařilé fotografie.... celý text

Literatura faktu Věda Přírodní vědy
Vydáno: , Invence

Javoříčské jeskyně, 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Javoříčské jeskyně. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

WolfIssen
13.08.2024 5 z 5

Publikace je zdarma k mání v místnosti prodeje vstupenek do Javoříčských jeskyní. Jsem velice mile překvapen perfektním zpracováním této informační brožury, která ale množstvím informací přesahuje tento formát. Každého potěší množství velice zdařilých fotografií. Autoři a vydavatelé provedli opravdu krásnou práci. Ikdyby byla zpoplatněna, určitě bych si ji rád koupil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Javoříčské jeskyně v seznamech