Jax přehled
Kristen Callihan
Moje první setkání s Jaxem Blackwoodem nedopadlo zrovna nejlépe. Na svou obranu chci ovšem říct, že jsem netušila, že je to právě Jax Blackwood – kdo by taky čekal, že v supermarketu potká legendárního rockera? Navíc se mi chystal přebrat poslední kelímek mátové zmrzliny s kousky čokolády. Asi jsem to měla nechat být, jenže mě domýšlivě vyzval, ať si tu zmrzlinu vezmu. A tak jsem ho políbila a kelímek mu obratně vytrhla z ruky. Jasně, bylo to ode mě trochu pod pás, ale zoufalé časy… Znáte to. Nečekala jsem, že se z něj vyklube můj nový soused. Zdůrazňuju, že pěkně otravný soused, protože ho bavilo připomínat mi, že mu dlužím zmrzlinu, a zároveň neodolatelný soused, který moc rád hraje ve svém obývacím pokoji na kytaru dočista – a nádherně – nahý. Měla bych se mu vyhýbat, jenže vyhýbat se Jaxovi dost dobře nejde – ne když mě dokáže rozesmát i rozpálit. Jsme jen sousedé a ani jeden z nás na lásku nevěří, mohli bychom však být mnohem víc. Mohli bychom mít jeden druhého.... celý text
Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno:Originální název:
Fall, 2018
více info...
Můj komentář
Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jax. Přihlašte se a napište ho.
Nové komentáře (83)
![monika0181 monika0181](https://www.databazeknih.cz/img/users/40_/408377/m_monika0181-ixF.jpg?v=1694128210)
![5 z 5 5 z 5](img/content/ratings/5.png)
Jsou zde komentáře, že tento díl je slabší. Úplně nesouhlasím. Je jiný, je to příběh kluka, který se kvůli svým depresím pokusil o sebevraždu.
Byť máme v příběhu stále dost erotiky, vtipu, má dost zásadní poselství pro všechny z nás. Nevidíme do hlavy ani nejbližšímu kamarádovi, co ho trápí a s čím bojuje.
Příběh jistě stojí za přečtení právě pro myšlenky, které nám chce sdělit, že život hvězdy není tak jednoduchý, jak se zdá. Že každý z nás má svá lidská trápení a nějak se s nimi vyrovnáváme, někdo lépe, někdo hůř.
Přestože mám ráda celou sérii, jako nejlepší hodnotím právě tento díl. I když co předat mají rozhodně všechny.
Pokud někdo hledá jednoduchou oddechovku, tak asi nebude nadšen. Kdo hledá v knize něco navíc, je sáhnutí po této sérii dobrá volba.
![Pája699 Pája699](https://www.databazeknih.cz/img/users/27_/275318/m_paja699-PkB.jpg?v=1668157137)
![4 z 5 4 z 5](img/content/ratings/4.png)
O něco málo slabší díl, než ty předešlé. Na čtivosti to ale neubírá .-) Příběh je určitě čtivý, romantický, vášnivý, vtipný. Svým způsobem i bolestný. Deprese….psychika….rozpolcenost…..jsem strašně ráda, že to Jax zvládnul po boku Stelly, která měla srdce ze zlata. I když to byl boj a nikdo nemá na růžích ustláno.
Jen jsem upřímně čekala, že tam bude více vzrůša skrz jejího otce. Děj vlastně nemá žádné zvraty, jen si tak líně plyne do šťastného konce :-)
Poslední kus mátové zmrzliny a co to všechno nezpůsobilo :-D vzhůru do dalšího dílu……
Související novinky (2)
10 právě čtených knih podle uživatelů (březen)
15.03.2022
Knižní novinky (8. týden)
20.02.2022
Citáty z knihy (1)
„Nemusí to být každý den totéž. Jen jsem si uvědomila, že odpírat si každodenní radosti je jako žít napůl. A to není žádná zábava. - Madeline Goldman -“
Kniha Jax v seznamech
v Právě čtených | 5x |
v Přečtených | 648x |
ve Čtenářské výzvě | 37x |
v Doporučených | 28x |
v Mé knihovně | 288x |
v Chystám se číst | 107x |
v dalších seznamech | 4x |
Příběh se mi líbil, hlavně Stellin pohled na svět, přestože jí nebylo dáno, nevzdala to a pomáhala jiným, aby měli lepší život. I Johnův příběh stál za to, i on měl dost naloženo.
Na odlehčení, tentokrát nebylo přepenisováno, ale překnoflíčkováno.
A upřímně čekala jsem větší trable od jedný osoby, nakonec to ale vzdala až překvapivě rychle ( nechci spoilerovat.)
Moc pěkná kniha s hlubším přesahem. Určitě doporučuji.